Przełom w uzdrowieniu – Randy Clark

Przełom w uzdrowieniuOd wydawcy: W książce Przełom w uzdrowieniu autor, Randy Clark, zabiera nas w podróż do głębi znaczenia modlitwy o uzdrowienie i jej powiązania z wiarą. Opierając się na Bożym Słowie oraz na osobistych doświadczeniach, autor odkrywa przed nami przesłanki, które wpływają na to, że uzdrowienie ma miejsce. Omawia także kluczowe czynniki, które pomagają nam rozwinąć wiarę w uzdrowienie.

Dzięki lekturze tej książki dowiesz się, jak:
odkryć fałszywe przekonania dotyczące uzdrowienia i oczyścić się z nich
określić równowagę pomiędzy wiarą i oczekiwaniem
odpowiedzieć na to, co Bóg czyni w różnych okolicznościach
modlić się z przekonaniem i wypowiadać słowa z wiarą
oczekiwać rezultatów w każdym czasie

Autor: Randy Clark
Wydawca: Wydawnictwo Koinonia

Książka jest do kupienia np. TUTAJ.

Jeśli kiedykolwiek zetknąłeś się z praktyką lub nauczaniem w zakresie nadprzyrodzonego uzdrowienia, które niosło ze sobą więcej szkody niż pożytku, jeśli sam doznałeś zawodu lub zostałeś poraniony w tej dziedzinie, ta książka z pewnością jest dla Ciebie. Dałbym wiele, by móc ją mieć, gdy rozpoczynałem służbę w tej dziedzinie.
dr n. med. Jan Grzeszkowiak – specjalista chorób oczu i chirurgii okulistycznej, organizator charytatywnych misji medycznych

O autorze:
Randy Clark ˗ założyciel Global Awakening. Międzynarodowy mówca oraz autor książek takich jak Moc uzdrowienia, Jest więcej oraz ˗ we współautorstwie z Billem Johnsonem ˗ Uzdrowienia. Niezbędny podręcznik. Przesłanie autora jest bardzo proste: „Bóg chce cię użyć”. W swojej służbie Randy widział dziesiątki tysięcy osób, które zostały uzdrowione przez Jezusa Chrystusa i przyjęły zbawienie.

Autor wśród części chrześcijan uznawany jest za kontrowersyjnego. Wielu pamięta jeszcze czasy tzw. przebudzenia „Toronto Blessing”, które przyniosło wiele zamieszania i nieporozumień.

Zobacz również

kalendarzyk 2019-2020

Kalendarzyk dwuletni

Elegancki dwuletni Kalendarzyk „Naszych Inspiracji” na lata 2019-2020 zachęci Cię, by twórczo i z radością …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

chrześcijanin zaprasza