Detektywi Starego i Nowego Testamentu

Detektywi Starego i Nowego TestamentuZastanawiasz się, jaki jest klucz do tego, aby Biblia (twoich dzieci) nie kurzyła się na półce?

„Detektywi biblijni Starego i Nowego Testamentu” pomogą w znalezieniu sposobu, aby Biblia stała się ulubioną lekturą dziewcząt i chłopców.

Książka przekazuje biblijne historie w barwny, łatwo przyswajalny sposób. Pytania, zagadki, szyfry czy quizy będą wymagały szczegółowego dochodzenia. Zamieszczone zagadki to trening czytania ze zrozumieniem.

Młodzi detektywi z pewnością poradzą sobie z zebraniem materiału dowodowego! Przez całą akcję towarzyszyć im będą Kaja i Aleks oraz już nie najmłodszy kot Sherlock. Ci mieszkańcy Komornikowa, wyposażeni w lupę, gwizdek, długopis, latarkę i notatnik oraz rękawiczki tylko czekają, aby pomóc! Po drodze czytelnicy spotkają jeszcze innych bohaterów.

Ciekawe, czy któryś z nich zmieni swoje postępowanie? Bierzcie się do roboty! Biblijne zagwozdki czekają na rozwiązanie! Zajrzycie do środka i dajcie się pochłonąć detektywistycznej akcji!”

Dane książki

Tytuł: Detektywi Starego i Nowego Testamentu
Autor: Dorota Nowakowska
Podtytuł: Ćwiczenia indywidualne jak i w grupowe

Wydawnictwo: NOVO
Format: 210×295 (zbliżony do A4)
Liczba stron: 278
Waga: 1,43 kg
Dodatki: Plansze z grafikami/naklejkami.
Rok wydania: 2021

Do kupienia np.: Liga Biblijna lub Szaron

Zobacz również

Wytrwanie w czasie ucisku

Wytrwanie w czasie ucisku – Jim Cunningham

W Wieczerniku na kilka dni przed ukrzyżowaniem Jezus powiedział swoim uczniom: „A kiedy będziecie doświadczać …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *