Dzikie serce – Rozważania w drodze

Dzikie serce - Rozważania w drodzeKsiążka dla mężczyzn. Polecamy uwadze gdyż trzeba z przykrością odnotować, że mężczyźni są w ogromnej potrzebie duchowej. Dzikie serce – Rozważania w drodze to przewodnik w podróży ku męskości, odkrywającej tajemnicę serca mężczyzny, jego męską tożsamość i miejsce w bitwach życia.

Gdy po upływie wieków popłyną przy ogniskach gawędy o przygodach twojego życia, najważniejszym będzie fragment o podróży ku męskości. Ona stanowi najistotniejszą wyprawę życia, bo na niej odzyskujesz swoje prawdziwe serce, odkrywasz prawdziwe imię i znajdujesz swoje miejsce w bitwie. Od niej wszystko się zaczyna.

Te rozważania mają cię pobudzić do podróży. To zaproszenie, aby pospieszyć na pola bitewne Banockburn, wyruszyć na Zachód, skakać przez wodospady i ratować Piękną. Jeśli bowiem masz się dowiedzieć, kim naprawdę jesteś jako mężczyzna, jeśli masz odkryć wartościowe życie, jeśli masz naprawdę kochać żonę i nie przekazywać dzieciom swoich niepewności, musisz po prostu odzyskać serce. Musisz wyruszyć w odległe regiony duszy, w dzikie i nieodkryte tereny, aby wytropić nieuchwytną zdobycz.

Autor: John Eldredge
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Logos

Tytuł: Dzikie serce – Rozważania w drodze

Dane techniczne
tłumacz: Dariusz Bakalarz
tytuł oryginalny: Wild at Heart.Journal
rok wydania: 2008 Oficyna LOGOS
numer katalogowy: 04471
liczba stron: 238
oprawa: miękka
ISBN: 978-83-86941-67-7
format: 145 x 205 oprawa broszurowa

Zobacz również

kalendarzyk 2019-2020

Kalendarzyk dwuletni

Elegancki dwuletni Kalendarzyk „Naszych Inspiracji” na lata 2019-2020 zachęci Cię, by twórczo i z radością …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

chrześcijanin zaprasza