Konferencja Przebudzenie – 13 pazdziernika 2012, Wisla

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się na konferencję Przebudzenie według Bożego scenariusza, która odbędzie się w sobotę, 13 października 2012, w Hotelu Gołębiewski, w Wiśle.
Wierzymy, że jest to ogromnie ważne wydarzenie. Z całą pewnością możemy oczekiwać, że w najbliższej przyszłości, także w naszym kraju, wydarzy się coś szczególnego, co Bóg przed wiekami zaplanował dla świata, dla Kościoła i dla narodu żydowskiego. Już jest ten czas, by kościół i Izrael weszli w pełnię i stanęli razem. Każdy z nas może mieć udział w przebudzeniu według Bożego scenariusza!

Gość specjalny konferencji:
Asher Intrater (Izrael, dyrektor Revive Israel Ministries).
„Przebudzenie, na które czekamy będzie miało miejsce, gdy Kościół i żydowska resztka mesjańska staną razem i wejdą w pełnię” – Asher Intrater.

Polscy wykładowcy:
Kazimierz Barczuk, Henryk Wieja, Jurek Rycharski, Edward Ćwierz.

Informacja:

Zobacz również

Konferencja z udziałem Steve’a i Kathy Gray 7-9.06.2013

Drogi Pastorze, Bracie i Siostro w Chrystusie! Służenie Bogu jest wyróżnieniem, ale wiąże się często …

3 komentarze

  1. Ta ckonferencja to zwiedzenie. Przebudzenia nie bedzie. Bedzie tylko coraz wieksze odstepstwo.Zamiast w hotelu Gołębiewski zróbcie może w Watykanie. Tam większy przepych. Co ma kosciół wspólnego z obecnym Izraelem?Ćwierz głosi fałszywą ewangelię.

  2. polecam list do rzymian 11.12 tam jest odp.

  3. Ale ten wers dotyczy Israela a nie pogan .Poganie mają teraz swój czas i marnotrawią go na religijność zamiast na głoszenie Prawdy .
    Teraz bedzie odrąbywanie gałęzi z powodu ich niewiary i ponowne wszczepienie Israela .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *