Główna / prześladowania / Liban: Napaść na chrześcijańskiego duchownego

Liban: Napaść na chrześcijańskiego duchownego

Napaść na chrześcijańskiego duchownego Chrześcijański duchowny w Libanie został niedawno dotkliwie pobity przez dwóch mężczyzn, którzy grozili, że „go złamią”, jeśli zrealizuje swoje plany i otworzy centrum ewangelizacji muzułmanów. Duchowny wymagał natychmiastowej pomocy lekarskiej. Pracownik naszej partnerskiej misji the Voice of the Martyrs, który spotkał się z duchownym niedługo po napaści, powiedział, że „był on pełen łaski”.

Módlmy się za chrześcijan na Bliskim Wschodzie, aby pomimo ekstremalnych wyzwań i trudności mieli nadprzyrodzoną siłę, by pozostać wierni Chrystusowi i objawiać Bożą miłość i przebaczenie. Módlmy się, aby świadectwo miłości wyznawców Chrystusa kruszyło serca jak największej liczby muzułmanów i kierowało ich ku zbawieniu w krzyżu Jezusa. Dziękujemy Bogu za wzrastającą liczbę muzułmanów nawracających się do Chrystusa i prośmy Pana, aby obdarzał ich łaską i pokojem.

/Źródło: iCommitToPray/
za Głos Prześladowanych Chrześcijan

Zobacz również

Pastor Bachrom Chołmatow

Tadżykistan: Lider kościoła w więziennej izolatce

Lider tadżyckiego kościoła, który odbywa trzyletni wyrok więzienia za „śpiewanie w kościele ekstremistycznych pieśni i …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *