Konferencja z udziałem dr. Jonathana Davida

W dniach 2-4 października 2009 r. zapraszamy na międzynarodową konferencję „Przebudzenie Teraz” z udziałem dr. Jonathana Davida z Malezji. Konferencja ma na celu zgromadzenie chrześcijan, których łączy pragnienie rozpalenia trwałego ognia przebudzenia w Polsce i w Europie. Bóg zwołuje ludzi z różnych stron Polski, z różnych nurtów chrześcijaństwa, by stali się częścią Jego zwycięskiej armii, która będzie rozprzestrzeniała ogień Bożego działania.

Nikogo, komu zależy na rozpaleniu ognia Bożego działania w naszym kraju, nie powinno zabraknąć na tej konferencji. Spodziewamy się wielu pastorów i usługujących, również z zagranicy, którzy już zapowiedzieli swój przyjazd.

Jonathan David to uznany na świecie apostoł i prorok, którego wizją jest wzbudzenie pokolenia bezkompromisowych wierzących, będących w stanie rozpalić ogień przebudzenia, aby zdobywać całe narody dla Chrystusa.

„Odczuwam wyraźnie w Duchu, iż podczas tej konferencji Duch Objawienia wyzwoli ludzi i doprowadzi ich do realizacji Bożych planów i celów. Właśnie ci wierzący, dotknięci przez przebudzenie Słowa i Ducha, staną się prekursorami zmian. Wejdą oni w sezon osobistego poświęcenia, co przyśpieszy reformację w Kościele. Zmiany w Kościele staną się motorem przebudzenia z Ducha, które wywrze przemożny wpływ na ludzi i spowoduje wpływ na miasta. Przygotuj się na nowe poruszenie Ducha w Polsce!”.
Dr Jonathan David

Jonathan David dwa razy odwiedził Polskę, w 1997 r. oraz w 2006 r. Dotychczas ukazały się w języku polskim dwie pozycje: „Dekada przeznaczenia” i „Pokolenie czasów końca”, która będzie dostępna w czasie konferencji.

więcej informacji na www.jjp.org.pl

Zobacz również

Konferencja z udziałem Steve’a i Kathy Gray 7-9.06.2013

Drogi Pastorze, Bracie i Siostro w Chrystusie! Służenie Bogu jest wyróżnieniem, ale wiąże się często …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

chrześcijanin zaprasza