Kto wyłączył twój mózg? – Caroline Leaf

Kto wyłączył twój mózg? - Caroline Leaf„Czy kiedykolwiek podczas rozmowy z przedstawicielem płci przeciwnej doszedłeś do wniosku, że coś jest nie tak? Każde słowo zdaje się być niezrozumiałe. Bez względu na to, jak się starasz, nie możesz się porozumieć.

Myślisz sobie – gdzie jest problem? Dlaczego nie potrafią zrozumieć, co mówię? Jakby ktoś przekręcił wyłącznik w ich mózgu!

Mimo wytężonych wysiłków profesorów i aktywistów społecznych w ostatnich latach, ta fundamentalna prawda nie uległa zmianie. Mężczyźni i kobiety nie są tacy sami.

Nie myślimy tak samo, nie mówimy tak samo i nie zachowujemy się tak samo. Te różnice nie są rezultatem wpływu środowiska lub wychowania – one są w nas celowo wbudowane.

W oczekiwanym dalszym ciągu bestsellera Kto wyłączył mój mózg? dr Caroline Leaf pokazuje, jak mężczyźni i kobiety zostali stworzeni, aby się nawzajem uzupełniać dzięki swoim unikalnym mocnym stronom.

To coś więcej niż książka o małżeństwie czy relacjach. Kto wyłączył twój mózg? jest pełna wiedzy, która pomoże ci lepiej zrozumieć często tajemnicze zachowanie płci przeciwnej, zawiera także wskazówki praktyczne, które szybko poprawią twoje relacje.

O autorce:

Dr Caroline Leaf często występuje na różnych konferencjach z wykładami na tematy związane z optymalnym działaniem mózgu. Tematy te obejmują: stres, toksyczne myślenie, warownie i kontrolę myśli, różnice między mózgami kobiet i mężczyzn, myślenie i uczenie się, mądrość i sposoby identyfikacji obdarowania.

Razem z mężem i czwórką dzieci mieszka w Dallas w stanie Teksas w USA.

Dane techniczne:

Tytuł: Kto wyłączył twój mózg?
Podtytuł: Rozwiązanie tajemnicy – co on powiedział/co ona powiedziała
Autor: Dr Caroline Leaf
Ilość stron: 186
Oprawa: miękka
Format: 145 x 210mm
Rok wydania: 2016
Wydawca: Wydawnictwo Therismos

Do kupienia np. TUTAJ.

Zobacz również

Apokalipsa w relacji Jana

Apokalipsa w relacji Jana

To ostatnia księga NT (Apokalipsa) w przekładzie dynamicznym wydana przez Oficynę Wydawniczą Vocatio. Ta jak …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *