Konferencja przebudzeniowa

Ogólnopolska Konferencja Przebudzeniowa. Zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Przebudzeniową, która odbędzie się w dniach 19-23 kwietnia 2010 roku w Warszawie. Spotkania będą rozpoczynać się codziennie od godziny 19:30 na ul. Bobrowieckiej 9, sala A-302. Wstęp wolny.

Usługujący: Rodney-Howard Browne – jeden z największych ewangelistów naszych czasów.

Rodney-Howard Brown dotarł z Ewangelią do ponad stu krajów świata . Głosi Słowo Boże z mocą Ducha Świętego, a jego służba przekracza denominacyjne bariery.

Konferencje z Rodneyem Howardem – Brownem są unikalne i przypominają wielkie przebudzenia z przeszłości. Towarzyszy im zbawianie dusz, powtórne powierzenie swojego życia Bogu oraz niezwykłe manifestacje Ducha Świętego, znaki i cuda.

Rodney i jego żona Adonica Howard – Browne są doktorami teologii ze Szkoły teologii Biblijnej w San Jacinto. Ponad 20 lat temu Bóg powołał ich z Afryki Południowej jako misjonarzy do USA. Są jednocześnie pastorami kościoła „River” w Tampie na Florydzie.

Więcej informacji o służbie Rodneya Howarda-Browne’a i o konferencji można uzyskać na stronie internetowej: www.revival.com oraz pod numerem telefonu: +48 607 565 488.

Rejestracja bezpłatna na www.revival.com.

Organizatorzy Konferencji: Revival Ministries International, przy współpracy wspólnot i kościołów w Warszawie.

Zobacz również

Konferencja z udziałem Steve’a i Kathy Gray 7-9.06.2013

Drogi Pastorze, Bracie i Siostro w Chrystusie! Służenie Bogu jest wyróżnieniem, ale wiąże się często …

15 komentarzy

 1. Kasia i Jacek

  Nareszcie!!!!!!! Bylismy na czterech konferencjach z udzialem ewangelisty Rodneya H-B – prawdziwy sluga Bozy. Niesamowita manifestacja Ducha Swietego !

 2. Wreszcie doczekamy się Konferencji z Pastorem Rodneyem w Polsce.

  Chwała Bogu!

 3. Hallelujah!
  Byłam na spotkaniu prowadzonym przez Rodneya Howorda Browna w Rydze. Spotkania są namaszczone, prowadzone przez Ducha Świętego. Każde spotkanie jest inne i zmienia życie. Uzdrowienia, uwolnienia, znaki, cuda… Tak w skrócie można opisać. Konferencja w Polsce będzie szczególnym czasem. NIE PRZEGAP TEGO! 🙂

 4. Pisze Tadek:
  Byłem w Rydze na konferencji Rodneya Howarda-Browne’a. Odczuwałem wewnętrznie duchowo i fizycznie, że Duch Jezus mówi i patrzy na mnie i na ludzi przez tego człowieka. Wszechogarniająca miłość, radość i pokój dotykała mnie i innych ludzi. Nie którzy ludzie tarzali się po podłodze ze śmiechu. Wyszedłem stamtąd zmieniony wewnętrznie. Przyjmowanie uzdrowienie ciała, ducha, duszy oraz cuda to codzienność. Doświadczyłem przemian w duchu, duszy i dotknięć Bożych w ciele. Nikt nie wykradnie mi tego doświadczenia. Moje życie zmienia się na lepsze. Moje relacje z Bogiem są coraz lepsze. Błogosławię w imieniu Jezusa wszystkim, którzy to czytają. Jezus bardzo nas kocha. Chwała, cześć i uwielbienie Jezusowi. A….

 5. Dziekuje Panu Bogu, za ludzi, ktorzy organizują te konferencję.
  Mam możliwość wziąć udział w tej konferencji,.Jak dotąd, tylko
  widziałam usługę Rodneya howarda=Browne”a w telewizji chrześcijańskiej, i to w języku angielskim. Cięsze się,bo wiem, że dzięki jego usłudze wielu chrześcijan w Polsce zobaczy inny wymiar chrześcijaństwa, wiary w Boga i Jego potężnej miłości do ludzi. Czas na przebudzenie naszych serc i oddanie Czci i należnej Chwały naszemu Panu.

 6. Wstaw komentarz tutaj…
  Wszystko pięknie i fajne tylko mam pytanie wprost.Czy on będzie na żywo fizycznie obecny w warszawie czy online? 🙂 🙂

 7. No pewnie, że na żywo fizycznie 😀

 8. Kasia i JacekImie (poprawne)

  Dla potwierdzenia sprawdz na revival.com w upcoming events!
  A online w kazda niedziele na http://www.revival.com o 15 czasu polskiego na zywo!

 9. Pozwólcie, że podzielę się swoim doświadczeniem z ostatnich 2 lat. Byłem w ciężkich przeżyciach i Bóg wyprowadził mnie z nich, objawiając mi samego siebie, krok po kroku z mocą i chwałą. Dzisiaj mam inne spojrzenie na pewne sprawy. Gdyby nie te przeżycia to też bym się cieszył tak jak wy. Obecnie mam świadomość, że jak powiedział Jezus „prorok nie jest uznawany w swoim kraju”. Widzę wiarę w to, że ludzie z zagranicy sprowadzą Bożą obecność. Mam pytanie, czy Bóg nie chce działać? Teraz wiem, że można modlić się do upadłego i pościć aż do śmierci i nic się nie stanie. Doświadczałem tego i zadawałem sobie pytanie dlaczego tak się dzieje? dlaczego Bóg milczy? To my musimy być zmienieni przez Jezusa Chrystusa. On jest w nas i dopóki nie uświadomimy sobie tego będziemy jeździć z konferencji na konferencję szukając Jezusa i Boga. Jak to ostatnio Wilkerson powiedział będziemy mieć „zrywy” świętości, którym towarzyszą odczucia czystości. chwilowe święte uniesienia. Dzisiaj po ciężkich przeżyciach mam świadomość, że ten który zwyciężył świat jest we mnie i dzięki niemu mogę wszystko, i wszystko klęka przed tym który jest we mnie. Wszystko co jest budowane bez Chrystusa i nie na Chrystusie upadnie prędzej czy później. Proszę nie zrozumcie mnie źle. Nie mam nic przeciw konferencjom, ale podejście i nadzieje jakie mamy czasami nie są zdrowe, niby są dobre, ale świadczą o tym, że Chrystus który jest w nas od dnia narodzin na nowo jest nam obcy. Wiem, że będzie nie przebudzenie ale nawiedzenie Boga i to wyjdzie z Polski i Bóg będzie działał przez polaków a nie przez ludzi z zagranicy. O tym prorokował Wilkerson, mówiąc, że ludzie z zagranicy będą zjeżdżać się do Polski by to im przypisano działanie Boga. To też jest kłamstwo, nie ma czegoś takiego jak moja praca dla Boga, jest praca Boga przeze mnie dla Jego chwały. Jeśli pragniemy chodzić w Chwale Bożej którą jest Jezus Chrystus to powinniśmy modlić się by objawił nam się Jezus. Łuk. 10,22. Blisko nas, w nas jest ten co stworzył świat i umarł za nas. ukrył się doskonale w komorze i oczekuje na nas. Przemiana zaczyna się w nas w samotności naszej z Bogiem poprzez Jezusa Chrystusa. Dlatego jest mi przykro jak widzę ludzi którzy pokładają nadzieję, że Bóg zadziała na nich przez innego człowieka i sami nie szukają kontaktu z Bogiem. Pozdrawiam.

 10. Mirku, masz rację. Niestety ludzie nie szukają już Jezusa i nie mając z Nim relacji oczekują cudów, zmian i konferencyjnej ekstazy. Żal patrzeć jak uganiając się za bogiem odchodzą coraz dalej od Boga

 11. Imie JOLANTA

  to co piszecie to prawda kazdy z nas powinien budowac swoje wlasne relacje z BOGIEM , ale sa takie chwile
  gdzie cudownie jest z innymi bracmi wywyzszac IMIE PANA
  i czuc BOZA OBECNOSC . ZYWA wiara to jest cos najpiekniejszego co moze spotkac kazdego wyznajacego IMIE JEZUS .Niedawno przezylam CHRZEST DUCHEM
  SWIETYM w nocy bedac sama w pokoju.ciesze sie z BOZEJ OBECNOSCI gdy jestem sama , ale i wtedy gdy
  jestem z innym bracmi to tez jest dlamnie swieto.

 12. Imie (poprawne)Zygmunt

  No i masz Mirku,ktoś chyba nie zrozumiał intencji Twojej wypowiedzi i pozwolił sobie na mały osąd..? Sam nie jestem zwolennikiem konferencyjnego ,,Chrześcijaństwa”, ale nie jest też wykluczone ,że Pan tam będzie-po prostu tego nikt nie wie…Dziwi mnie tylko z jaką łatwością przychodzi co niektórym wypowiadać się za innych. To jest normalne,że są tacy co to szukają extazy,ale nie zapominajmy,że pośród nich są też tacy,którzy szczerze Go szukają.Tak było za czasów Pana Jezusa ,tak jest i dzisiaj a na końcu to Pan żniwa oddzieli przenice od konkolu. Proszę bądźmy ostrożni w opiniowaniu chyba,że na prawdę są jakieś herezje głoszone.Mamy prawo uczestniczyć i samemu doświadczyć takich rzeczy sprawdzając czy jak to pisał Paweł ,,tak się rzeczy mają”
  Szacunek i pozdrowionka !

 13. Znam brata Rodneya i czesto bylam na jego konferencjach.
  Jest on poteznie namaszczonym sluga Bozym.
  Zadziwiajace dla mnie bylo to jaka zajmuje postawe.Jest on przede wszystkim unizonym przed Panem dlatego Pan go uzywa w taki sposob.
  Nie przegapcie tego!!!!
  Warto,naprawde warto zobaczyc to co Bog czyni i nadal bedzie czynil.
  Modlimy sie o te konferencje aby Bog uczynil wielkie przebudzenie dla Polski!!!!!

 14. Dot.komentarza Mirka. Zwykłe jeżdżenie z konferencji na konferencję nic nie zmieni w życiu wierzącego.Mirku ,wspaniale że doświadczasz przemiany w swoim życiu poprzez budowanie osobistej relacji z Bogiem!To konieczność,aby żyć pełnią Bożego błogosławieństwa . Twoja wypowiedź jednak pobudza mnie do skomentowania kilku spraw.Otóż ,tzw.hip-hop konferencyjny nie jest domeną Polaków li tylko,a czynią to ci wszyscy wierzący ( na świecie) , którzy są bądź to ” niemowlętami” w wierze, albo ci ,którzy choć dawno temu narodzili się na nowo ,nie przemienili swojego umysłu przez ” kąpiel Słowa „,nie składają swoich ciał jako ” żywe ofiary”,nie zbudowali domu na skale , nie otrzymali solidnych podstaw wiary.Słowo Boże mówi o takich Chrześcijanach,że sa zmysłowi,cieleśni,” karmieni mlekiem”i” nie przyjmują stałego pokarmu „.Co się często z tym wiąże,tacy pielgrzymują nie w wierze,ale w oglądaniu.Należy być jednak ostrożnym w uogólnieniach, gdyż mogą one być krzywdzące.Ważne,oczekiwane i solidnie przygotowane konferencje były,są i będą potrzebne dla wzrostu ciała Chrystusa!Jedną sprawą jest budowanie intymnej relacji z Jezusem poprzez działanie Ducha Bożego ,inną jest konsekwentne i aktywne uczestnictwo w nabożeństwach i konferencjach,co sprzyja budowaniu wiary i przemianie życia.Na takie spotkania przychodzimy z otwartym sercem i nieustającym oczekiwaniem na to,co Pan dla nas przygotowal.Bóg Wszechmogący zna nasze serca i bardzo pragnie ich dotknąć.W Efez.4,11-16 apostoł Paweł podaje,że Bóg powołuje apostołów,proroków,ewangelistów,pasterzy i nauczycieli.Tych 5 tzw. urzędów uzupełna się,jest ważną częścią ciała Chrystusa i ma swój konkretny i istotny cel w procesie duchowego wzrostu wierzących, w drodze do osiągnięcia dojrzłości. Ważne jest,aby zrozumieć że to Bóg powołuje ludzi na urzędy… nie można ,ot tak siebie, powołać pastorem, czy ewangelistą.Bóg jest suwerennym Bogiem Wszechmogącym!To On powołuje i namaszcza do wykonania pracy!To On też wysyła swoje sługi na świat , aby głosić Dobrą Nowinę i przebudzać narody! Przykłady rozpoczynają się w Nowym Testamencie przez służby apostołów po wylaniu Ducha Swiętego. W 18 wieku, tzw. Wielkiego Przebudzenia w Anglii Bóg dokonal przez służbę Georga Whitfielda i braci Wesley’ow. Głosili zbawienie i nawrócenie z mocą Bożego ognia ,którym zapalili serca nie tylko Anglików, ale także Amerykanów ! Wielkie Przebudzenie w Anglii i w Ameryce bylo wynikiem serc głodnych i spragnionych Boga! Nieśli oni Boży ogień mimo różnic doktrynalnych. Dlaczego ? Bo to Bóg ich wybrał, powołał i namaścił! Bądźmy otwarci na to co Bóg chce uczynić w Polsce i pozwólmy działać Duchowi Bożemu! Rozumiem w pełni i podzielam entuzjazm osób wyczekujących na Konferencję Przebudzeniową w Warszawie z udziałem pastorów- ewangelistów Rodney’a i Adonicii Howard-Browne.Kto zna nauczanie tych sług Bożych i ich niespotykane powszechnie dzisiaj podporządkownie się działaniu Ducha Bożego ,który suwerennie manifestuje swoją obecność podczas kiedy usługują , ten naprawdę wie czego może się spodziewać po konferencji.Rodney Howard-Browne i jego żona Adonica poprzez całą swoją służbę,a tym bardziej życie wywyższają Boga Jedynego i Wszechmogącego ,kochają i gloryfikują Pana Jezusa,kochają Osobę Ducha Swiętego, któremu są posłuszni i którego rolę i działanie w życiu wierzącego nieustannie podkreślają. Ludzie ci ,są w służbie Boga od 30 lat ! Prezentują olbrzymie doświadczenie przywódcze i ewangelizacyjne: krucjaty w 55 wielkich miastach USA w przeciągu 2 lat , krucjaty na całym świecie ( ostatnio po raz kolejny Afryka !), systematyczna ewangelizacja miasta Tampy na FL. ,w którym są także pastorami kościoła ” River’. Są jednocześnie dyrektorami ”Revival Ministry International” ,mającego swój zasięg na całym świecie( file, kościoły ,członkowie). Także przewodzą szkołom powołanym przy RMI ,tj.szkole biblijnej ( RBI) i szkole uwielbienia (RSW). Polska potrzebuje takiego doświadczenia przywództwa , świeżego dotyku Ducha Swiętego, i przebudzenia ! W książce : 2000 Years of Charismatic Christianity by Eddie L.Hyatt , w rozdziale: The Final Decade of the Twentieth Century ,Rodney Howard-Browne jest wymieniony jako współcześnie nam ministrujący ewangelista-przebudzeniowiec. Zachęcam z całą odpowiedzialnością do udziału w tej konferencji, i to od początku do końca jej trwania. Wiem,że przyjeżdżają wierzący z innych krajów! Wierzę osobiście o przebudzenie w naszym kraju.Niech ono rozpoczynie się w naszych sercach ,będzie powrotem do pierwszej miłości do Pana Jezusa , niech zapoczątkuje głęboką i trwałą przemianę wewnętrzną i rozbudzi pasję do przyprowadzania ludzi do Królestwa Bożego ! Nie nastąpi to jednak bez Słowa Bożego głoszonego z mocą Ducha Bożego działającego w nas i przez nas ! Ta konferencja jest oczekiwana! Ludzie w Polsce i na świecie modlą się te spotkania i o przebudzenie duchowe w Polsce. Konferencję w Warszawie organizują poważne wspólnoty chrześcijańskie i kościoły . Autorytet jest tu niewątpliwie rozpoznawalny i jest to zdecydowanie Boży plan ! To ważne , aby rozpoznać czas i miejsce. To jest ten czas i to miejsce ! Wierzę , że na konferencję przyjdą ,czy przyjadą ci wszyscy , którzy są Boga głodni i spragnieni. Wierzę mocno , że zostaną nasyceni ! ( Ps. 34,9) ”Skosztujcie i zobaczcie , że dobry jest Pan: Błogosławiony człowiek,który u niego szuka schronienia.” Na koniec , zachęcam do wstawienniczej modlitwy o to ważne przedsięwzięcie , za pastorów i zbory organizujące je , za Rodney’a Howarda-Browne i jego żonę, za poruszenie Boże w Polsce i idące za tym zmiany duchowe i fizyczne! Proklamujmy w autorytecie imienia Jezus,że Pan Jezus jest Królem Polski i Polska jest poruszona mocą Boga Najwyższego ! Amen . Pozdrawiam.

 15. Kasia i Jacek

  dot .kom. Naty. Dolaczam sie do twojego komentarza. Specjalnie na te konferencje przylecimy z Nowego Jorku. Ostatnio czytalismy email od Amerykanina (polskiego pochodzenia), ktory od wielu lat modlil sie z bliskimi o te konferecje. Mysle, ze takich jest wielu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *