Zmarł pastor Tadeusz Jarosz

Drodzy Przyjaciele,
Ze smutkiem zawiadamiamy Was, że nasz Tatuś, pastor Tadeusz Jarosz, odszedł wczoraj w godzinach rannych do swojego Pana i Zbawiciela. Rok temu zdiagnozowano u Niego raka trzustki. Aż do ostatnich tygodni nie poddawał się chorobie – niewielu też o niej wiedziało. Aktywnie uczestniczył w cotygodniowych działaniach charytatywno- ewangelizacyjnych Ewangelicznej Fundacji Przyjaciół Rodziny, którą stworzył i której przewodził od ponad 20 lat. Bóg błogosławił tę służbę – cotygodniowo setki ludzi przewijały się przez otwarte wrota Fundacji i powstałego tam Zboru „Getsemane”. Tam słyszeli jasno komunikowaną Ewangelię o zbawieniu przez łaskę i przez krzyż Pana Jezusa. Tata był motorem tych działań – zarówno pomysłodawcą, planistą jak i wykonawcą. A Bóg wspierał Go swoją mocą.
Będzie nam niezmiernie miło, jeśli razem z nami pożegnacie naszego Tatę podczas nabożeństwa żałobnego, na którym będziemy chcieli wspominać Jego życie i Jego służbę w Panu Jezusie.

Nabożeństwo odbędzie się dnia 26 maja (czwartek) o godz. 12.00 w kaplicy Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan przy ulicy Zagórnej 10. Podczas nabożeństwa przewiduje się czas na krótkie kilkuminutowe wystąpienia tych, którzy znali Tatę. Dalsze uroczystości pogrzebowe odbędą się na Cmentarzu Ewangelicko-Reformowanym (ulica Żytnia róg Młynarskiej). Dla gości przyjezdnych przewidziano obiad w stołówce Fundacji przy ul. Stanisławowskiej 14.

Wasi w Chrystusie
Wala i Paweł Jarosz

Zobacz również

Nepal

COVID-19 nie wybiera. Obaj pastorzy zostawili rodziny

Pastor Amar Bahadur Fauja z Nepalu zmarł w tym roku na COVID-19, w tym samym …

Jeden komentarz

  1. Wstaw komentarz tutaj…

    Pragne przekazac najszczersze wyrazy wspolczucia dla Zony Zmarlego, Barbary oraz dzieci: Ani, Tadeusza, Pawla, Daniela, Adama z rodzinami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *