Ogólnopolskie spotkanie modlitewne

Szanowny Pastorze, Liderze, Bracie i Siostro w Chrystusie,
Mamy zaszczyt zaprosić Cię na ogólnopolskie spotkanie modlitewne „Modlitwa o Polskę”, które odbędzie się 19 czerwca 2010 w Warszawie. Organizatorami jest porozumienie kilku kościołów, którym Bóg położył na sercu rozniecenie ognia modlitwy o kraj. Dramatyczne wydarzenia z kwietnia związane z katastrofą samolotu prezydenckiego oraz obecna fala powodziowa przelewająca się przez Polskę prowokują ludzi do pytania: co się dzieje w naszym kraju, gdzie jest w tym wszystkim Bóg? W obecnym czasie Kościół Pana Jezusa musi stać się prawdziwą odpowiedzią i prawdziwym światłem dla naszych rodaków. Ludzie nie potrzebują pozornych odpowiedzi będących odbiciem pseudoduchowych analiz.

Religia nie jest w stanie niczego wyjaśnić, nie jest w stanie wskazać jakiegokolwiek kierunku ani ludziom wierzącym, ani całemu społeczeństwu. Dlatego wierzymy, że właśnie teraz jest czas na odważne powstanie i podniesienie swojego głosu. To właściwy moment, aby z odwagą deklarować odwieczne Boże plany dla tego kraju. Wierzymy, że jest to czas, by wreszcie Kościół zaczął egzekwować władzę duchową daną nam przez Boga. Kościół musi nauczyć się sprawować autorytet w modlitwie, na podstawie obietnicy danej mu przez Jezusa, iż cokolwiek zwiąże na ziemi, będzie związane w niebie, a cokolwiek rozwiąże na ziemi, będzie rozwiązane w niebie (Mat 16:19).

W modlitwie, do której prowadzi nas Bóg, bardziej chcemy koncentrować się na przyszłości Polski, niż analizowaniu historii naszego kraju. Mówiąc obrazowo, to nie jest czas wylewania łez w pokucie, lecz wyzwalania w Polsce mocy Królestwa Bożego. To nie jest modlitwa, gdzie w imię dziwnie rozumianej jedności, każdy może mówić, co chce, tylko stanięcie w tym samym duchu i jednomyślne podniesienie wspólnego głosu do Boga. Teraz jest czas pisania nowego rozdziału historii Polski przez Kościół Pana Jezusa, który powstaje do wymiarów pełni Chrystusowej. W tym wydarzeniu ważny jest udział każdego pastora, każdej wspólnoty chrześcijańskiej, każdej osoby, której serce poruszył Bóg.

Serdecznie zapraszamy.
Chrześcijański Kościół Reformacyjny „Jezus jest Panem”
Kościół Chrześcijański „Arka”
Wspólnota „Wrocław dla Jezusa”
Kościół Jezusa Chrystusa w Krakowie
Kościół Chrześcijański „Słowo Wiary”
Centrum Chrześcijańskie „Miecz Ducha”

Data i miejsce spotkania:
19 czerwca 2010, godzina 16:00

Warszawa, Budynek PWSBiA
ul. Bobrowiecka 9
Sala Recepcyjna (Budynek A – Parter)

Więcej informacji:
tel. 22 828 50 90

Zobacz również

Konferencja z udziałem Steve’a i Kathy Gray 7-9.06.2013

Drogi Pastorze, Bracie i Siostro w Chrystusie! Służenie Bogu jest wyróżnieniem, ale wiąże się często …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *