Modlitwa o prześladowanych 8 XI

Niestety, prześladowania w wielu miejscach na świecie zdają się przybierać na sile. Istnieje też realne zagrożenie, że rozszerzą się one na nowe tereny. Nasi bracia i siostry w Chrystusie tym bardziej więc potrzebują naszych modlitw. Wstawiajmy się za Nimi przy tronie łaski. Szczególną ku temu okazję będzie stanowić Międzynarodowy Dzień Modlitwy za Prześladowany Kościół, który w tym roku przypada w niedzielę 8 listopada. Zachęcamy gorąco do modlitewnego zaangażowania w tym dniu swojego zboru, parafii, wspólnoty, grupy domowej, rodziny, przyjaciół. Zjednoczmy się z milionami chrześcijan na całym świecie, którzy tego dnia będą zanosić modlitwy za tych, którzy często płacą najwyższą cenę za swoją wierność Chrystusowi.

Mapa prześladowań

Mapa prześladowań (wielkość pliku: 560 kB

Mapa prześladowań
(wielkość pliku: 560 kB)

Mapa prześladowań o wysokiej jakości (wielkość pliku: 6,9 MB)

Pomocne ku temu mogą być przygotowywane przez nas materiały, jakie sukcesywnie będziemy zamieszczać na naszej stronie internetowej www.gpch.pl.

Zespół GPCh

Zobacz również

monitoring

Szpiegowanie domów pastorów i pracowników chrześcijańskich organizacji

Rząd powinien zadbać o „gromadzenie informacji”, tj. szpiegowanie „wielokrotnych przestępców”, którzy dopuścili się „praktyk konwersyjnych” …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *