Między Nami Pastorami

Drogi Pastorze. Bardzo gorąco chcielibyśmy zaprosić Cię na drugie nasze spotkanie z cyklu „Między Nami Pastorami”, które odbędzie się w dniach 17-19 kwietnia 2008 roku w Zakościelu. Ideą tych spotkań jest potrzeba stworzenia przestrzeni dla spotkań pastorów większości wyznań protestanckich jak również osób zaangażowanych w służbę.
Poprzez dyskusje i wymianę swoich doświadczeń dajemy wsparcia sobie nawzajem. Na pierwszym takim spotkaniu w październiku 2004 roku wielu polskich pastorów słyszało liczne bogate wykłady na różne tematy. Uczestnicy nazwali tę konferencję „historycznym wydarzeniem,” z powodu tego, że tyle pastorów z tylu wyznań mogli się spotkać.

W tym roku chcielibyśmy poruszyć ważny temat jakim jest poczucie zagubienia w służbie i misji: „Kto z was mając sto owiec, gdy straci jedną z nich, nie pozostawi dziewięćdziesięciu samych na pastwisku i nie idzie za zaginioną aż znajdzie?” (Ewangelia Łukasza 15,4)

Czy doświadczasz takich uczuć? Jak często stawiasz sobie takie pytania?
Zapraszamy aby wspólnie zastanowić się nad miejscem gdzie się znajdujemy w swoim życiu, służbie, zastanowić się nad stanem misji w Kościele, ewangelizacji w Polsce. Szukanie przyczyn i rozwiązań będzie podstawą naszego programu „Która kobieta, gdy ma dziesięć drachm i straci jedną, nie zapala lampy, nie zamiata domu i nie szuka dokładnie aż ją znajdzie? A kiedy znajdzie, zwołuje przyjaciółki i sąsiadki i mówi: Cieszcie się razem ze mną, ponieważ znalazłam zgubioną drachmę.” (Ewangelia Łukasza 15, 8-9) Zapraszamy więc gorąco abyś znalazł i zarezerwował czas na trzydniowy pobyt w leśnym Zakościelu, kiedy można się spotkać z pastorami ze wszystkich wyznań protestanckich, słuchać wspaniałych mówców, i odnaleźć cel, chęć i może nawet siebie samego. Więcej informacji dotrze razem z ulotką ok. 6 tygodni przed konferencją.

Rev. Randy Hacker, Krajowy Koordynator Konferencji „MNP2”
randyhacker@xl.wp.pl, w imieniu zespołu:
FORUM (Platforma Aliansu Ewangelicznego na rzecz wspierania zakładania nowych wspólnot)
Alliance for Saturation Church Planting – Poland

Zobacz również

Konferencja z udziałem Steve’a i Kathy Gray 7-9.06.2013

Drogi Pastorze, Bracie i Siostro w Chrystusie! Służenie Bogu jest wyróżnieniem, ale wiąże się często …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *