Konferencja dla Polonii w Toronto

Już wkrótce po raz czwarty odbędzie się wyjątkowa Konferencja dla Polonii. Do Toronto przyjadą i przylecą samolotami Polacy mieszkających w różnych częściach świata. Program Konferencji przewiduje pięć nabożeństw oraz spotkania, w czasie których będzie można dzielić się świadectwami swojej pracy wśród Polonii. Dzieci i młodzież będą miały oddzielny program pomiędzy nabożeństwami.

A wszystko to w ramach międzynarodowego zjazdu „POLONIA DLA CHRYSTUSA”. Na zakończenie odbędzie się Koncert Charytatywny na rzecz Polonii w Brazylii z udziałem Beaty Bednarz z Polski. Będzie okazja do odnowienia swoich przyjaźni jak też do zawarcia nowych.

Opłat za Konferencję nie będzie a jedynie za posiłki. Ciężar finansowy i organizacyjny wziął na siebie Polski Kościół Pełnej Ewangelii w Toronto.
Noclegi zapewnione wśród członków naszego Kościoła. Są już zgłoszenia z Australii, Brazylii, Grecji, Kanady, Niemiec, Polski i USA. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 26 czerwca 2011 r. Tel. 416-521-9900, 905-625-9916, glazers3@netscape.net

Biuro Polskiego Kościoła Pełnej Ewangelii
69 Long Branch Ave. Toronto, ON M8W 3J5

Zobacz również

Konferencja z udziałem Steve’a i Kathy Gray 7-9.06.2013

Drogi Pastorze, Bracie i Siostro w Chrystusie! Służenie Bogu jest wyróżnieniem, ale wiąże się często …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *