Indie: pobicie pastora i jego żony w Andhra Pradeś

Wieczorem 10 grudnia dwóch Hindusów napadło na pastora Williama Cary’ego i jego żonę w ich domu w wiosce Kandla Koyya w stanie Andhra Pradeś. Dzień wcześniej pastor Cary, który prowadzi miejscowy zbór zrzeszony w Bharat Bible College, poprosił sąsiadującego z nim hindusa, by przyciszył modlitwy płynące z głośników. Hindus spełnił jego prośbę bez sprzeciwu.

Około godz. 21.30 następnego dnia w domu pastora pojawiło się dwóch mężczyzn, którzy zapytali, czy to on prosił wczoraj o przyciszenie modłów. Gdy Cary to potwierdził, napastnicy wtargnęli do środka i pobili pastora oraz jego żonę.

Módl się za tego pastora i jego żonę, by szybko wrócili do zdrowia. Módl się, by mieli możliwość dzielić się ewangelią ze swoimi prześladowcami. Módl się również, aby nieustające świadectwo chrześcijan w tym kraju zmusiło do zastanowienia się tych, którzy nie wierzą w Chrystusa i przyprowadziło ich do Niego (Rzym 12,14.21).

źródło: Głos Prześladowanych Chrześcijan

Zobacz również

monitoring

Szpiegowanie domów pastorów i pracowników chrześcijańskich organizacji

Rząd powinien zadbać o „gromadzenie informacji”, tj. szpiegowanie „wielokrotnych przestępców”, którzy dopuścili się „praktyk konwersyjnych” …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *