EuroKonwencja 2012 – Niepokonani

Rok 2012 często, zwłaszcza w mediach, kojarzony jest z kryzysem i końcem. W kościele doświadczamy zupełnie innych emocji. Czujemy się coraz silniejsi i pewni naszego powołania widząc Bożą rękę nad wieloma naszymi działaniami. I tak jak w naturalnym świecie czas przynosi pogorszenie, w Bożym świecie czas przynosi rozwój. Właśnie dlatego jesteśmy „Niepokonani”!
Tym przesłaniem chcemy podzielić się z Tobą na tegorocznej Euro-Konwencji.

Usługujący:

Rick Renner – autor ponad 20 książek, nauczyciel biblijny i przywódca chrześcijański. Pastor kościoła “Good News” w Moskwie, współzałożyciel kościołów na Ukrainie i Łotwie. Założyciel Media Mir, pierwszej chrześcijańskiej telewizji w Rosji i dyrektor Good News Association of Pastors and Churches, w skład którego wchodzi blisko 800 kościołów.
www.mgnc.org, www.renner.org

Paul Scanlon – główny pastor kościoła Abundant Life Church w Bradford w Wielkiej Brytanii, założyciel Abundant Life Ministries, Akademii Przywództwa Abundant Life i Sieci Kościołów Abundant Life. Autor książek w tym, przetłumaczonej na język polski „Przeprawy”.
www.alm.org.uk

Stephen Matthew – jeden z pastorów kościoła Abundant Life Church w Bradford w Wielkiej Brytanii. Dyrektor Akademii Przywództwa w Bradford.
www.alm.org.uk

Duane White – pastor „The Bridge”, Denton, Teksas (USA), założyciel Beyond These Shores, usługiwał w 25 różnych krajach na całym świecie.
www.thebridgedenton.com

Kiedy: 11 – 13 lipca 2012
Gdzie: Centrum Chrześcijańskie Woda Życia ul Władysława IV 147 Koszalin
www.wodazyciakoszalin.pl

Zobacz również

Konferencja z udziałem Steve’a i Kathy Gray 7-9.06.2013

Drogi Pastorze, Bracie i Siostro w Chrystusie! Służenie Bogu jest wyróżnieniem, ale wiąże się często …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *