Darmowy indeks EWST dla pastorów i liderów

Każdy kaznodzieja, pastor, duszpasterz czy lider styka się w swojej pracy z różnymi, nieraz bardzo trudnymi pytaniami. A odpowiedzi na nie wymagają często nie tylko mądrości ale również gruntownej wiedzy, czyli wykształcenia. W jego pozyskaniu może pomóc realizowany przez wrocławską Wyższą Ewangelikalną Szkołę Teologiczną konkurs „Indeks dla Pastora”, umożliwiający podjęcie bezpłatnych, praktycznych studiów w tej uczelni.

Do sprawnego nauczania, rozwiązywania różnego rodzaju problemów, a także do równorzędnego dialogu z innowiercami czy ateistami gruntowna wiedza jest niezbędna. Szczególnie w obecnych czasach, gdy chrześcijanie narażeni są na ataki świata o zgoła odmiennym systemie wartości… Wiedza jest przydatna również w działalności ewangelizacyjnej. Ciężko bowiem ateiście, agnostykowi czy nawet antyteiście przekazać świadectwo Odkupienia, gdy stawia on częstokroć bardzo trudne i kłopotliwe pytania… Na które trzeba odpowiadać spokojnie, rzetelnie i zgodnie z prawdą – także tą naukową.
Wykształcenie, bardzo przydatne w codziennej pracy pastorów i liderów może zapewnić konkurs „Indeks dla Pastora” w ramach którego Ewangelikalna Wyższa Szkoła Teologiczna umożliwia bezpłatne studiowanie na pierwszym roku studiów licencjackich. Uczestniczyć w nim mogą pastorzy oraz liderzy kościołów i wspólnot chrześcijańskich. Aby wziąć w nim udział wystarczy przesłać opis swojej służby oraz rekomendacje dwóch osób. Serdecznie zapraszamy!

Uczestnicy konkursu winni do 15 września 2012 roku przysłać na zamieszczony poniżej adres uczelni dwustronicowy opis swojej służby wraz z danymi personalnymi (w tym numeru telefonu i adresu e-mailowego). Do opisu służby należy dołączyć dane kontaktowe dwóch osób mogących rekomendować uczestnika konkursu.

Do 20 września 2012 roku powołana przez Rektora EWST komisja ogłosi na stronie internetowej uczelni wyniki konkursu. O wynikach zostaną osobiście powiadomieni wszyscy uczestnicy.
Zwycięzca konkursu zostanie poproszony o przyjazd do siedziby uczelni we Wrocławiu w dniu 22 lub 29 września 2012 roku (termin do wyboru) w celu odebrania potwierdzenia wygranej i uregulowania niezbędnych formalności.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@ewst.edu.pl

Zgłoś się do konkursu!
http://www.ewst.pl/rekrutacja/darmowy-indeks-dla-pastorow-i-liderow/

Zobacz również

Nepal

COVID-19 nie wybiera. Obaj pastorzy zostawili rodziny

Pastor Amar Bahadur Fauja z Nepalu zmarł w tym roku na COVID-19, w tym samym …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *