Żyj bez ograniczeń. Wyzwól swój potencjał – John Maxwell

Żyj bez ograniczeń. Wyzwól swój potencjał - John MaxwellMoże kogoś zainteresuje kolejna pozycja w j. polskim Johna Maxwella „Żyj bez ograniczeń. Wyzwól swój potencjał”. O książce:
Słowo „zdolność” często traktujemy jak ograniczające nas prawo natury. Łatwiej przychodzi nam określenie, co przekracza nasze możliwości, niż co jest dla nas możliwe. Czyżby większości z nas nie udało się zwiększyć własnego potencjału, ponieważ pozwoliliśmy, by to, co uważamy za własne zdolności, nas definiowało? A co jeśli nasze ograniczenia wcale nas nie ograniczają?

John Maxwell w swojej najnowszej książce pt. Żyj bez ograniczeń określa zdolności i decyzje, które składają się na nasz potencjał. Niektóre z nich już posiadamy, np. energię, kreatywność lub cechy przywódcy. Inne natomiast musimy wybrać – np. postawę, charakter lub intencjonalność. Maxwell przygląda się każdej ze zdolności, dogłębnie analizuje samoświadomość oraz udziela jasnych i praktycznych porad, jak rozwinąć własny potencjał. Nauczy cię, jak określać, rozwijać i stosować kluczowe umiejętności. Gdy tylko „odkorkujesz” swój potencjał, staniesz się skuteczniejszy i bardziej spełniony w swoim codziennym życiu.

O autorze:

John Maxwell – najbardziej poczytny autor, coach i mówca z listy „New York Timesa”. Sprzedał ponad 26 milionów książek. W roku 2014 został uznany za lidera w biznesie przez American Management Association i za najbardziej wpływowego specjalistę z zakresu przywództwa na świecie przez czasopismo „Business Insider, Inc.”.

Jego organizacje – The John Maxwell Company, The John Maxwell Team, EQUIP oraz The John Maxwell Leadership Foundation – wyszkoliły miliony liderów, wywierając wpływ na wszystkie narody świata.

Maxwell wygłasza odczyty w firmach Fortune 500, przed prezydentami i wieloma czołowymi przywódcami świata biznesu.
Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na stronę www.JohnMaxwell.com .

Informacje techniczne
Oprawa: miękka
Ilość stron: 356
Format (wymiary): A5
ISBN: 978-83-63488-76-5
Przekład (tłumacz): Jan Muranty
Redakcja i korekta: Joanna Zalewska
Opracowanie graficzne: RED Paweł Brankiewicz
Skład i łamanie: RED Paweł Brankiewicz
Tytuł oryginału: No limits. Blow the cap off your capacity

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Logos

Fragm. wstępu

Moje podejście do niniejszej książki jest bardzo emocjonalnie, ponieważ emocjonuję się tobą! Od pięćdziesięciu lat pracuję nad udoskonalaniem własnego życia i pomagam w udoskonalaniu go u innych ludzi. Nic nie przynosi mi większej radości niż wspieranie innych w rozwoju i samopoprawie. Książkę tę napisałem po to, by podnieść cię na duchu i zwiększyć twój potencjał.

Pomysł wpadł mi do głowy w trakcie jednego z moich ulubionych zajęć – wspaniałej rozmowy przy posiłku z przyjaciółmi. Pod- czas pogawędki jeden ze znajomych wspomniał o ważności potencjału i o tym, jak można go osiągnąć.

Zobacz również

Apokalipsa w relacji Jana

Apokalipsa w relacji Jana

To ostatnia księga NT (Apokalipsa) w przekładzie dynamicznym wydana przez Oficynę Wydawniczą Vocatio. Ta jak …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

chrześcijanin zaprasza