Sex – błogosławieństwo czy przekleństwo

W dniach 10-11 października 2008 roku odbędzie się we Wrocławiu konferencja z Sy’em Rogersem dla pastorów, liderów, animatorów i osób pracujących w poradnictwie. Tematem konferencji będzie seksualność współczesnego człowieka. Mówca – Sy Rogers – jest uznanym nauczycielem, który pokazuje Boże drogi wyjścia z upadku i deformacji relacji seksualnych człowieka. (Więcej o Rogersie i jego służbie znajdziesz na stronie www.syrogers.org).

Konferencja jest organizowana przez Przymierze Pastorów we Wrocławiu, forum liderów chrześcijańskich funkcjonującym od wielu lat na rzecz przebudzenia i przemiany miasta. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie swego udziału na adres Antiochia@vp.pl do dnia 15.09.2008. Opłatę konferencyjną (do dnia 15.09.2008 – 30 zł, po tym dniu 40 zł) prosimy przelać na konto zboru „Antiochia” we Wrocławiu, z dopiskiem SY.

Organizatorzy nie zapewniają wyżywienia, noclegów i opieki nad dziećmi. Na miejscu będzie działał bufet. Istnieje możliwość taniego noclegu w budynkach kościołów wrocławskich. W sprawie noclegów należy się kontaktować telefonicznie z biurem „Antiochii” 071 783 33 19 lub 0663 848 400.

Zobacz również

Konferencja z udziałem Steve’a i Kathy Gray 7-9.06.2013

Drogi Pastorze, Bracie i Siostro w Chrystusie! Służenie Bogu jest wyróżnieniem, ale wiąże się często …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

chrześcijanin zaprasza