Seminarium z pastorem Kennethem Kaasikiem

Kenneth Kaasik (Estonia) – Pastor dynamicznego kościoła Jarvamaa Kristlik Keskus w Paide, mieście położonym 92 km od stolicy kraju Tallina. Estonia, 1,5 milionowy kraj, dziesięciokrotnie mniejszy od Polski, jest ciągle dla wielu Polaków krajem jeszcze mało znanym, a szkoda. Warta jest nie tylko poznania jako niezwykle piękny kraj z bogatą historią (często podobną do naszej) ale także jako kraj, gdzie od kilku lat Bóg potężnie działa. Pastor Kaasik jest jedną z tych osób, które jako pierwsza zaczęła z mocą głosić Boże Słowo. Jest synem estońskich uciekinierów z 1944 roku, który w wyniku ofensywy Armii Czerwonej, po burzliwych losach znaleźli się w USA. Kenneth Kaasik urodził się w USA, ukończył znany college biblijny w Springfield oraz Rhema Bible Training Center Kennetha Hagina.

W 1988 roku, a więc jeszcze w czasach ZSRR, wraz z żoną i dwoma córkami powrócił do kraju swoich rodziców, gdzie był jednym z pierwszych misjonarzy, którzy działali prze upadkiem Związku Radzieckiego. Pastor Kaasik założył kilka kościołów na terenie swojego kraju, założył Akademię Biblijną, którą ukończyło grono wybitnych estońskich pastorów. Od początku swojego pobytu w Estonii Prowadzi kościół w Paide, które jako miasto doznało, dzięki jego służbie duchowej zmiany. Założył także kilka innych kościołów na terenie kraju, które obecnie prowadzone są przez jego duchowych wychowanków. Jest przedstawicielem służby dr Jonathana Davida z Malezji na terenie Estonii. Ma silne namaszczenie apostolskie i prorocze.

Seminarium z pastorem Kennethem Kaasikiem odbywać się będzie w sobotę 13 grudnia od godz. 10.00 w Audytorium Maximum Centrum Konferencyjnego PWSBiA przy ul. Bobrowieckiej 9.
Nasz gość będzie także kaznodzieją podczas niedzielnego nabożeństwa 14 grudnia, na które serdecznie zapraszamy!

Chrześcijański Kościół Reformacyjny

Zobacz również

Konferencja z udziałem Steve’a i Kathy Gray 7-9.06.2013

Drogi Pastorze, Bracie i Siostro w Chrystusie! Służenie Bogu jest wyróżnieniem, ale wiąże się często …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

chrześcijanin zaprasza