Seminarium SBL – 18 IV 2009

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe w treści seminarium Szkoły Bożych Liderów! Temat: „Czy to początek końca świata?” Wraz z pojawieniem się kryzysu ekonomicznego rodzą się na nowo pytania o zbliżającym się końcu ludzkiej cywilizacji. Czy to w ogóle możliwe i jak mogłoby do tego dojść? Jaki jest biblijny scenariusz wydarzeń czasów końca? Bez niezdrowej sensacji, na podstawie przepowiedni proroków Starego Testamentu, apostołów Nowego Testamentu oraz wypowiedzi samego Jezusa Chrystusa można uzyskać wgląd w pasjonujące czasy “końca świata”. Wiedząc, co przed nami, możemy lepiej pokierować własnym życiem i osiągnąć w nim spełnienie. Dlaczego by nie oprzeć się na fundamencie słów księgi, której przepowiednie na przestrzeni wieków wypełniły się ze 100 procentową dokładnością?

Serdecznie zapraszamy.

Janusz Szarzec jest jednym z inicjatorów pionierskiej działalności zakładania i budowania ponaddenominacyjnych kościołów w naszym kraju. Od ponad 15 lat czynnie sprawował swoją służbę w Kościele jako nauczyciel Słowa Bożego, pastor, dziekan szkoły biblijnej i mówca konferencyjny, kształtując kolejne pokolenie młodych liderów.
Rozległa wiedza m.in. teologiczna (wyższe studia teologiczne, Szkoła Biblijna w Uppsali) w połączenia z bogatym doświadczeniem w dziedzinie praktyki życia kościoła umożliwiają mu prowadzenie ludzi do realizacji ich powołań.

Data: 18 kwietnia 2009
Plan spotkań: 10:00-14:00 – wykłady
15:30-17:30 – wykłady
18:00-21:00 – Modlitwa o Polskę i Warszawę
Miejsce: Prywatna Wyższa Szkoła Biznesu i Administracji
Warszawa, ul. Bobrowiecka 9,
Saka Recepcyjna (Budynek A,
Organizator: Chrześcijański Kościół Reformacyjny „Jezus jest Panem” w Warszawie.

Zobacz również

Konferencja z udziałem Steve’a i Kathy Gray 7-9.06.2013

Drogi Pastorze, Bracie i Siostro w Chrystusie! Służenie Bogu jest wyróżnieniem, ale wiąże się często …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

chrzescijanin zaprasza