Przegląd Nowego Testamentu

ok Studentów Biblii (nie tylko tych w szkołach) może zainteresować nowa pozycja wydana przez ChIB tzn. Przegląd Nowego Testamentu. Głównym celem tej książki jest zaangażowanie czytelnika w osobiste obserwowanie biblijnego tekstu, aby samodzielnie badać i odkrywać wielkie tematy każdej z ksiąg. Autor całe swoje życie poświęcił studiom biblijnym oraz opracowywaniu metod, które uczyniłyby te studia bardziej interesującymi i owocnymi.

autor: Irving L. Jensen
Stron 550, format B5
cena detaliczna – 44 zł

Wydawca o książce:
Niniejsza książka zawiera liczne wykresy, tabele i mapy, pomagające krok po kroku przejść przez wszystkie księgi Nowego Testamentu, studiując je samodzielnie. Wskazówki metodyczne, ćwiczenia i pytania sprawdzające, pozwalają na własne odkrywanie nowych, głębszych treści. Proponowana metoda przeglądowa, to ciężka praca, wymagająca zaangażowania, ale przynosząca praktyczne korzyści. Nic nie może zastąpić naszych osobistych odkryć, refleksji, obserwacji i wniosków, w które w wyniku tego studiowania zostaniemy ubogaceni.

Tak więc nie jest to zwykła książka do czytania – kolejna książka o Nowym Testamencie. Lecz jest to książka zachęcająca i motywująca do samodzielnego studiowania. Przewodnik do własnego odkrywania Biblii, do szukania i znajdowania zastosowań jej treści we własnym życiu. Podręcznik, który uczy, jak studiować pisma Nowego Testamentu.Książka jest idealna do wykorzystania jako pomoc w studiowaniu Biblii w małych grupach domowych. Także kaznodzieje znajdą w niej szereg ciekawych pomysłów i pomocy metodycznych, przydatnych do ciekawszego i bardziej zrozumiałego zwiastowania Słowa Bożego.

Do kupienia:
Chrześcijański Instytut Biblijny
ul. Puławska 114, 02-620 Warszawa
tel.: 022 646 82 28; fax: 022 646 82 27
e-mail: chib@onet.pl oraz chib@webmedia.pl

Zobacz również

kalendarzyk 2019-2020

Kalendarzyk dwuletni

Elegancki dwuletni Kalendarzyk „Naszych Inspiracji” na lata 2019-2020 zachęci Cię, by twórczo i z radością …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

chrześcijanin zaprasza