Główna / różne / Pogrzeb prezbitera Józefa Suskiego z Gdańska

Pogrzeb prezbitera Józefa Suskiego z Gdańska

Ze smutkiem pragniemy poinformować, że w dniu 30 sierpnia 2010 roku, odszedł do Pana prezbiter Józef Suski, wieloletni pastor zborów w Brzegu, Łodzi i Gdańsku oraz członek Naczelnej Rady Kościoła.
Nabożeństwo żałobne odbędzie się w piątek 3 września 2010 r. o godz. 13.00 w kaplicy Zboru Kościoła Zielonoświątkowego, przy ul. Menonitów 2 w Gdańsku.
Uroczystości pogrzebowe będą miały miejsce w sobotę 4 września 2010 r., o godz. 14.00, na cmentarzu Kościoła Zielonoświątkowego w Łodzi (Cmentarz „Na Dołach”, ul. Smutna 12).

Sekretariat Kościoła Zielonoświątkowego

Zobacz również

Niemcy

Dialog ekumeniczny i różnice w kwestiach etycznych

Zasadniczym problemem dialogu ekumenicznego są dziś różnice w kwestiach etycznych, powiedział w wywiadzie dla niemieckiego …

4 komentarze

  1. Wyrazy współczucia dla Rodziny i Bliskich.

    Miałem przyjemność należeć do zboru prowadzonego przez pastora Suskiego w Łodzi i bardzo dobrze Go wspominam.

  2. Stanisława z Nysy

    Wstaw komentarz tutaj…Łączę się w smutku z Rodziną wspaniałego CZŁOWIEKA jakim był ś.p. pastor JÓZEF SUSKI i nadal takim pozostanie w mojej pamięci…,jako wzór Bożego sługi do nasladowania dla nas jeszcze zyjacych.

  3. pamietam pastora Józka ze zboru na szarej , dzieki niemu z małej spolecznosci powstał najwiekszy kościół ewangeliczny w Łodzi , łzy same mi kapią z oczu

  4. chodził do mego zboru to był cudowny człowiek,teraz jest mu lepiej niż tu na ziemi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *