Główna / z kraju i ze świata / Pastor Youcef Nadarkhani cały czas potrzebuje naszego wsparcia

Pastor Youcef Nadarkhani cały czas potrzebuje naszego wsparcia

Przedstawiciel władz Iranu zaprzeczył, jakoby rozkaz przeprowadzenia egzekucji na pastorze Youcefie Nadarkhanim został wydany. Oskarżył go jednak o to, że głosząc wiarę chrześcijańską dopuścił się obrazy islamu. Wśród wysuwanych przeciwko pastorowi Nadarkhaniemu zarzutów jest także i taki, że bez zezwolenia władz prowadził on nabożeństwa w piwnicy swojego domu.

Powyższa wypowiedź świadczy o tym, jak duże znaczenie władze Iranu przykładają do sprawy pastora Nadarkhaniego. Dowodzi również, że międzynarodowa presja na rząd irański odnosi skutek. Nieustawajmy więc w naszych modlitwach i wysiłkach na rzecz uwolnienia pastora Nadarkhaniego. W 12 rozdziale Dziejów Apostolskich czytamy, że to właśnie dzięki żarliwej modlitwie Kościoła Apostoł Piotr w cudowny sposób wyszedł na wolność. Biblia wyraźnie naucza, że Bóg wciąż posiada taką samą moc, jak wówczas (Hbr 13,8). Ufajmy więc z całego serca, że ponownie uczyni cud.

Głos Prześladowanych Chrześcijan

Zobacz również

Wielka Brytania

Wielka Brytania chce pomóc prześladowanym chrześcijanom

Wielka Brytania musi zwiększyć wysiłki na rzecz pomocy prześladowanym chrześcijanom – powiedział minister spraw zagranicznych …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *