Pakistan: Rodzina pastora pozbawiona dachu nad głową

PakistanPastor Azis oraz jego żona i córka zostali zaatakowani przez grupę mężczyzn, którzy przejęli ich dobytek. Szczęśliwie wyszli z napaści jedynie z niewielkimi obrażeniami, gdyż uratował ich przechodzący w pobliżu policjant.

Pastor Aziz nie pierwszy raz został wzięty na cel z powodu swojej wiary. Ponad piętnaście lat temu jego pięcioletni wówczas syn został porwany przez krewnych, którzy sprzeciwiają się jego służbie. Rodzina nie widziała go od tego czasu.

Pastor Aziz był kiedyś muzułmaninem i jest zaangażowany w zakładanie kościołów w prowincji Beludżystan, w pobliżu granicy z Iranem. Pomimo utraty domu, rodzina postanowiła kontynuować głoszenie Ewangelii.

Módlmy się za pastora Aziza i jego rodzinę, którzy znoszą liczne cierpienia, starając się głosić Dobrą Nowinę. Prośmy Boga o to, by chronił porwanego syna i doprowadził do cudownego połączenia się tej rodziny. Módlmy się też o zapewnienie im bezpiecznego domu oraz o siłę i odwagę do dalszej służby.

Źródła: International Christian Concern, Mission News Network, Forgotten Missionaries International
za Głos Prześladowanych Chrześcijan

Zobacz również

Buty porwanych dzieci

DRK: Pastor zamordowany, jego żona porwana

W północno-wschodniej części Demokratycznej Republiki Konga (DRK) w dwóch atakach islamskich ekstremistów zginęło 39 osób, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

chrześcijanin zaprasza