Nadzieja na dziecko czyli cała prawda o naprotechnologii

Nadzieja na dziecko czyli cała prawda o naprotechnologiiNakładem katolickiego wydawnictwa Fronda ukazał się wywiad z profesorem Hilgersem, twórcą naprotechnologii. Książka adresowana do katolickiego odbiorcy. Jej zaletą jest przybliżenie laikom nauki zwanej naprotechnologią. W czasach kiedy wszyscy słyszeli o metodzie in-vitro nie wielu wie, że nie jest to metoda leczenia bezpłodności. Katolicki uczony, profesor Hilgers przybliża zainteresowanym metodę (zgodną z nauczaniem Kościoła Rzymsko- Katolickiego) leczenia bezpłodności.

Przez publikację informacji o tej książce pragniemy zwrócić uwagę, że in-vitro nie musi być jedynym sposobem na bezpłodność.

Od wydawcy:

Bezskutecznie staracie się o dziecko? Lekarz powiedział wam, że nie ma innej rady, jak tylko metoda in vitro? A jeśli nie chcecie jej stosować? Czy to znaczy, że nie macie już żadnych szans? Nie wszystko stracone!

Jest jeszcze naprotechnologia. To gałąź medycyny, która w sposób naturalny umożliwia poczęcie dziecka. Nadzwyczaj skuteczna, przyjazna kobiecie, współpracująca z jej naturalnym cyklem rozrodczym, a przy tym minimalizująca skutki uboczne. Jej twórcą jest amerykański lekarz, prof. Thomas Hilgers. Wieloletnia praktyka lekarska profesora Hilgersa i wielu innych lekarzy ginekologów dowiodła, że większość rzekomo bezpłodnych par jest źle diagnozowana. Naprotechnologia jest metodą szukania prawdziwych przyczyn niepłodności, daje parze szansę na rzeczywiste leczenie, a następnie na poczęcie dziecka w sposób naturalny.

Kiedy naprotechnologia daje świetne wyniki a w jakich przypadkach zawodzi? Na czym właściwie polega? Co to jest cykl naprotechnologiczny? Dlaczego warto stosować naprotechnologię, nawet jeśli kobieta nie ma problemów z płodnością? O niemal wszystkim dowiecie się z tej książki. Resztę powiedzą wam specjaliści – instruktorzy i lekarze praktykujący naprotechnologię – których dane kontaktowe znajdziecie na końcu publikacji. Powodzenia!

Tytuł: Nadzieja na dziecko czyli cała prawda o naprotechnologii

Autor: prof. Thomas Hilgers, Tomasz P. Terlikowski

Detale techniczne:
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Ilość stron: 160
EAN: 9788364095702

Do kupienia np. tutaj.

Zobacz również

Apokalipsa w relacji Jana

Apokalipsa w relacji Jana

To ostatnia księga NT (Apokalipsa) w przekładzie dynamicznym wydana przez Oficynę Wydawniczą Vocatio. Ta jak …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

chrześcijanin zaprasza