Nadmuchaj swe troski w balonik i puść je z wiatrem

Nadmuchaj swe troski w balonik i puść je z wiatremW pracy duszpasterskiej wcześniej niż później napotkamy matki, które potrzebują zachęty. Książka to nie to samo co życzliwa osoba ale jeśli miałbym jakąś im polecić to wskazałbym na „Nadmuchaj swe troski w balonik i puść je z wiatrem”.

O książce ze strony chrzescijanin.pl

„Bóg nie obiecał nam, że będziemy prowadzili w połowie gry, lecz odniesiemy ostateczne zwycięstwo!” Możesz odzyskać spokój ducha i nabrać zaufania, pamiętając, iż nasze ukochane dziecko to nie krótkoterminowe zobowiązanie, ale długoterminowa inwestycja. „Nadmuchaj swe troski w balonik i puść je z wiatrem” to książka dla wszystkich matek, które mają złamane serce z powodu swoich dzieci.

Barbara Johnson rozumie poczucie beznadziejności, jakiego doświadczyłaś, gdy dziecko zbuntowało się przeciw tobie i wybrało styl życia, którego nie akceptujesz, gdy popełniło samobójstwo czy poważnie cię zraniło w jakiś inny sposób. Powoli i delikatnie przeprowadzi cię przez program przywracający zdrowie i niosący świeżą, nową nadzieję. Jej miłość i współczucie sprawią, że dojdziesz do siebie. Zarazisz się jej entuzjazmem, czytając barwne anegdoty, wiersze i poruszające wspomnienia, którymi dzieli się na kartach tej pełnej nadziei i radości książki. Dzięki niej poznasz wiele zasad, które odmienią twoje życie, pozwolą traktować każdy kolejny dzień jako „nowy początek” i ufać, że Bóg da ci odnieść zwycięstwo nad rozpaczą i depresją. Książka to przeprowadzi cię przez niebezpieczne wody życiowych tragedii i przygotuje do wspierania innych, potrzebujących odwagi, miłości, śmiechu i nadziei.

Autor: Barbara Johnson
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Logos
Tytuł: Nadmuchaj swe troski w balonik i puść je z wiatrem

Do kupienia: http://logos.warszawa.pl/ksiazki/21-nadmuchaj-swe-troski-w-balonik-i-pusc-je-z-wiatrem.htmlml

Zobacz również

Apokalipsa w relacji Jana

Apokalipsa w relacji Jana

To ostatnia księga NT (Apokalipsa) w przekładzie dynamicznym wydana przez Oficynę Wydawniczą Vocatio. Ta jak …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

chrześcijanin zaprasza