Wybierz Tytuł Roku 2018
Główna / inf. wydawnicze / Miej marzenia … i zrealizuj je – John Maxwell

Miej marzenia … i zrealizuj je – John Maxwell

Miej marzenia … i zrealizuj je - John MaxwellKażdy gdzieś w głębi duszy piastuje jakieś marzenia. O czym ty marzysz? By wspiąć się na najwyższe szczyty świata? Stworzyć firmę o światowym zasięgu? Zostać senatorem, albo nawet prezydentem? Założyć udaną rodzinę? Zdobyć w czymś mistrzostwo? Szybować w przestworzach? Gdybyś mógł zrobić wszystko, czego pragniesz, co by to było?

Większość ludzi nie realizuje swoich marzeń. Rezygnują. Nie udaje im się. Wypadają z trasy. Osiadają na mieliźnie. Albo – zbyt skromnie marzą!

Książka kolorowa, papier kredowy, oprawa twarda.

O autorze
John C. Maxwell (ur. 20 lutego 1947 r. w Garden City) – międzynarodowej sławy ekspert, mówca i autor w dziedzinie przywództwa. Jego organizacje przeszkoliły ponad 2 miliony liderów na całym świecie, a książki sprzedały się w ponad 13 milionach egzemplarzy. Jako aktywny mówca dr Maxwell wykłada rokrocznie zarówno dla firm z listy Fortune 500, liderów partii politycznych i rządów, a także organizacji takich jak Akademia Wojskowa West Point, czy ligi NBA i NFL. Jako najlepiej sprzedający się autor The New York Times’a, The Wall Street Journal i Business Week’a Maxwell został uznany przez Leadershipgurus.net numerem jeden w rankingu największych autorytetów w zakresie przywództwa na świecie (Top Leadership Guru). J.C. Maxwell napisał ponad 50 książek, a trzy z nich znalazły się na liście najlepiej sprzedających się tytułów w Amazon.com: „21 Irrefutable Laws of Leadership”, „Developing the Leader Within You” i „21 Indispensable Qualities of a Leader”. W oparciu o jego teorię i praktykę powstały dwa programy szkoleniowe – „Developing The Leader Within You – 5 poziomów przywództwa” oraz „360 degree Leadership – 360-stopniowe przywództwo”.

Ilość stron: 132;
format: 13 x 20 cm.
ISBN: 978-83-86941-59-9
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Logos

Zobacz również

kalendarzyk 2019-2020

Kalendarzyk dwuletni

Elegancki dwuletni Kalendarzyk „Naszych Inspiracji” na lata 2019-2020 zachęci Cię, by twórczo i z radością …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

chrzescijanin zaprasza