Lwy prawdopodobnie uratowały pastora i jego przyjaciół od ataku islamistów

Lwy prawdopodobnie uratowały pastoraPastor usługujący na Bliskim Wschodzie prawdopodobnie był uratowany przez lwy, które uniemożliwiły grupie islamskich ekstremistów atak na niego i grupę chrześcijan.

Opowieść pastora Paula Ciniraj’a wygląda jak historia prosto z Biblii. Pastor Paul opisał szczegóły współczesnego cudu na stronie swojej służby.

„Mój zmartwychwstały Pan Jezus Chrystus uratował raz jeszcze moje życie”, napisał pastor Paul „i wychwalam i dziękuję Bogu za Jego niewysłowioną łaskę!”

Przed atakiem, kiedy lew uratował go, pastor Paul był wcześniej zaatakowany przez inną grupę islamskich ekstremistów. Uciekł i dochodził do zdrowia w domu byłego Muzułmanina, który się nawrócił na chrześcijaństwo. Dom tego mężczyzny był blisko lasu.

Pastor Paul prowadził tam nabożeństwa. W Niedzielę Wielkanocną, podczas gdy prowadził jedno z nabożeństw dla grupy zebranych ludzi, bojownicy podeszli do nich wymachując bronią.

„Nie mieliśmy pojęcia co robić” wspomina pastor Paul. Grupa chrześcijan myślała, że wszyscy na pewno zaraz zginą.

Zaraz potem pojawił się lew z lasu i zaczął atakować jednego z napastników. Dwóch innych próbowało przepędzić lwa, ale wtedy pojawiły się dwa inne lwy. Napastnicy uciekli ze strachu a lwy zostawiły pastora Paul’a i jego grupę samych.

“Jednakowo zadziwiające jest to, że dane pokazują, że w tym lesie nie powinny żyć żadne lwy” dodał pastor Paul.

Zdjęcie za zgodą: ©Thinkstock/OlgaIT
http://www.christianheadlines.com/blog/lions-reportedly-saves-pastor-and-his-friends-from-attack-by-islamic-extremists.html

Zobacz również

Pastor Sithong

Laos: Zatrzymany pastor żyje i wyszedł na wolność

15 marca 2020 r. pastor Sithong Theppavong z małego kościoła w prowincji Savannakhet w Laosie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

chrześcijanin zaprasza