Laos: Podziękowania od uwolnionych pastorów

14 sierpnia do Voice of The Martyrs dotarł list od laotańskiego pastora Khamphuy’a, jednego z 12-osobowej grupy więźniów, który został zwolniony w maju tego roku. Pastor Khamphuy napisał: „Jako jeden z 12 więźniów chciałbym wyrazić naszą wdzięczność za modlitwy i wsparcie, jakie otrzymywaliśmy od waszej organizacji podczas pobytu w więzieniu. Żony przekazały nam, że wysyłaliście pomoc dla naszych rodzin i kupowaliście dla nas żywność i leki. Dziękujemy za wsparcie udzielone naszym rodzinom, gdy my byliśmy uwięzieni”.

Khamphuy i 11 innych wierzących zostali aresztowani za wzięcie udziału w chrześcijańskim spotkaniu 21 listopada 2006. W maju władze wypuściły na wolność 9 osób, a 3 są w dalszym ciągu przetrzymywane. Pastor dodaje w liście: „Proszę, módlcie się nadal za pastorów Amkhę, Buę i Van Thonga oraz za ich rodziny”.

My również pragniemy zachęcić Cię do modlitwy za tych naszych braci. Módl się, aby mogli darzyć miłością swoich prześladowców i mieli okazje, by mówić im o Chrystusie. Módl się również o Bożą ochronę dla tych, którzy zostali zwolnieni oraz za członków ich rodzin, gdy będą głosić ewangelię. Fil 4,8; I Kor 15,57

źródło: Głos Prześladowanych Chrześcijan

Zobacz również

Francoise

Wieloletni lider kościoła zabity przez islamskich rebeliantów

29 stycznia 2020 r. był dniem jak każdy inny dla Francoise (52) i jej męża, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

chrzescijanin zaprasza