Kongres Mission-Net w Erfurt, Niemcy

Od 8 do 13 kwietnia 2009 roku odbył się pierwszy kongres Mission-Net, na którym było około 3 000 młodych ludzi z 47 krajów europejskich. Miał on miejsce w Oldenburgu w Niemczech. Tym razem kongres Mission-Net odbędzie się na przełomie roku 2011 i 2012 w Erfurcie. Mission-Net to paneuropejski kongres misyjny, który odbywa się raz na dwa lata w Europie, dla Europy, jest przygotowywany przez Europę i jest wspierany przez jedne z największych organizacji misyjnych oraz chrześcijańskie sieci inicjatyw w Europie.

Kongres Mission-Net adresowany jest głównie do młodych ludzi, którzy gotowi są żyć misyjnym stylem życia w miejscu, gdzie ich Bóg postawił, aby przez to zmieniać Europę i świat. Mission-Net jest: europejski, międzykulturowy, misyjny, skupiony na Kościele, na czasie, holistyczny, skupiony na Jezusie, skupiony na modlitwie.

W programie kongresu 2011/2012: m.in. George Verver (założyciel Operation Mobilisation), Connie Duarte, Ramez Atallah, Charlie Hadjiev, seminaria na dziesiątki tematów związanych z misjami, wspólne uwielbienia, koncerty, hala z ponad 100-ką wystawców (organizacje misyjne, szkoły biblijne, itp.).

Data: 28 grudzień 2011 – 2 styczeń 2012
Cena: 119€ (wpłata do 15.12.2011), 139€ (wpłata do kongresu).
Więcej informacji:  (również po polsku) oraz poland@mission-net.org (po polsku)

Serdecznie zachęcamy do zmieniania naszego świata!
Zespół Mission-Net Polska

Zobacz również

Konferencja z udziałem Steve’a i Kathy Gray 7-9.06.2013

Drogi Pastorze, Bracie i Siostro w Chrystusie! Służenie Bogu jest wyróżnieniem, ale wiąże się często …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

chrześcijanin zaprasza