Konferencja z udziałem Steve’a i Kathy Gray 7-9.06.2013

Drogi Pastorze, Bracie i Siostro w Chrystusie!
Służenie Bogu jest wyróżnieniem, ale wiąże się często z wieloma niedogodnościami i wyzwaniami życia codziennego. Dlatego dedykujemy cały jeden dzień konferencji (piątek) pastorom i liderom – mężczyznom i kobietom prowadzącym pracę dla Pana. Będzie to szczególny czas usługiwania, budowania w Duchu Świętym i wspólnej ze sobą relacji. Zaplanuj swój przyjazd zwłaszcza na ten dzień! Do zobaczenia!

Zapraszamy na konferencję z udziałem Kathy i Steve’a Grayów. Będzie to niezwykły, przygotowany przez Boga czas dla każdego z nas. Celem tej konferencji jest pomoc każdemu chrześcijaninowi pragnącemu duchowego wzrostu i zmian, by doświadczył realnej mocy i miłości Bożej, zyskał nową perspektywę do usługiwania, wzbudził odwagę i pasję do wypełnienia Bożego powołania.
Jeśli chcemy wyzwolenia duchowego przebudzenia w Polsce, potrzebujemy zacząć od siebie. Ta konferencja stanie się wspaniałą sposobnością do przyjęcia tego wszystkiego, co w tym czasie przychodzi od Boga dla nas i naszego kraju.

Każdy dzień konferencji będzie wyjątkowy i poświęcony różnym aspektom działania Bożego. Tym bardziej zarezerwuj sobie czas, by nie stracić niczego, co dla Ciebie zaplanował Bóg!
Do zobaczenia!
Marcin i Ula Podżorscy
Pastorzy ChKR

TERMIN: 7-9 czerwca 2013 roku
MIEJSCE: Siedziba Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego, ul. Skibicka 5, 02-269 Warszawa

Uwaga! Ze względu na ograniczoną liczbę zachęcamy do wcześniejszego zapisywania się jako uczestnik konferencji i dokonania opłaty. Tylko to zagwarantuje uczestnictwo w wybranych seminariach.
WIĘCEJ INFORMACJI: www.skgray.jjp.org.pl

PROGRAM KONFERENCJI:
I dzień konferencji (piątek, 7 czerwca) – przeznaczony dla pastorów, liderów, usługujących oraz innych osób w służbie
JAK BUDOWAĆ KOŚCIÓŁ DLA PRZEBUDZENIA?

Głównym tematem spotkań będzie praktyczna odpowiedź na pytanie „Jak budować lokalny kościół/służbę dla przebudzenia”.
Pastorzy Steve i Kathy będą dzielić się swym objawieniem dotyczącym budowania kościoła, który może być skutecznym narzędziem Bożego działania. Odpowiedzą na pytanie, jak prowadzić kościół, żeby był adekwatny do czasów, w których żyjemy, i wiarygodny dla Boga. Pokażą również stronę praktyczną budowania kościoła i opowiedzą o swoich doświadczeniach w tym zakresie.

II dzień konferencji (sobota, 8 czerwca) – przeznaczony dla kobiet
WYZWOLENIE KOBIET DO SŁUŻBY

Główny temat spotkań to „Wyzwolenie kobiet do służby”. Tego dnia będzie usługiwała pastor Kathy Gray wraz ze swoimi współpracownicami, których Bóg używa od wielu lat do tego, aby pomóc kobietom zrozumieć swoje powołanie i wejść w nie. Pastor Kathy pomogła tysiącom kobiet na całym świecie wyjść poza mury ograniczeń stawianych im przez kulturę oraz normy społeczne, i rozpocząć prawdziwą duchową służbę.

Konferencję zakończą nabożeństwo niedzielne w kościele CHKR (niedziela, 9 czerwca) oraz wspólne nabożeństwo online z kościołem World Revival Church z Kansas.

Zobacz również

Szkoła Przebudzenia 2 III 2013

Nadesłane: Bóg zaplanował dla każdej kolejnej generacji chrześcijan trwanie w duchowym przebudzeniu, ogniu Ducha Świętego …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

chrześcijanin zaprasza