Konferencja dla liderów GLS

Konferencja dla liderów GLSThe Global Leadership Summit (GLS) to światowej klasy wydarzenie w całości skoncentrowane na tematyce przywództwa. Organizatorem Konferencji jest Instytut Przywództwa którego działalność ma na celu rozwój świadomego i odpowiedzialnego przywództwa opartego na wartościach chrześcijańskich.

W trakcie dwóch dni w Chicago w Stanach Zjednoczonych mają miejsce prelekcje, które następnie są retransmitowane do 120 krajów świata. Polska jest jednym z nich, a dzięki technice mamy dostęp do wiedzy, pasji i doświadczenia wybitnych przywódców takich jak: Jim Collins, Bill Hybels, Sheila Heen czy Ed Catmull. Co więcej, prelekcje mówców zagranicznych uświetnią wystąpienia Polaków: Krzysztofa Zanussiego, Pawła Biedziaka oraz bp. Grzegorza Rysia, którzy podzielą się swoimi refleksjami na temat prowadzenia innych.

Dynamiczna i żywa oprawa każdej sesji, wydzielony czas na indywidualne i grupowe przepracowanie poszczególnych elementów programu a także okazja do wymiany doświadczeń i kontaktów z innymi liderami…Wszystko to sprawia, że GLS jest wydarzeniem, w którym udział powinien wziąć każdy lider.

Tegoroczna edycja odbędzie się 20 i 21 listopada w Kinie Kijów.CENTRUM w Krakowie. Zarejestruj się już dziś, by skorzystać z promocyjnej ceny dla pierwszych 150 osób. Zaproś na Konferencję swoich przyjaciół, by uzyskać zniżkę dla grup.

Zapraszamy na naszą stronę internetową (http://www.gls.org.pl) oraz na nasze profile na Facebook’u (https://www.facebook.com/glspolska) i Twitterze (https://twitter.com/glspolska).

Nie możemy się doczekać tego wyjątkowego wydarzenia!
Zespół GLS Polska

Zobacz również

Szkoła Przebudzenia 2 III 2013

Nadesłane: Bóg zaplanował dla każdej kolejnej generacji chrześcijan trwanie w duchowym przebudzeniu, ogniu Ducha Świętego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *