Irański pastor oskarżony i skazany na powieszenie

TEHRAN, IRAN (ANS) – Irański sąd wydał wyrok śmierci na chrześcijańskiego pastora, którego uznano za winnego tzw. „ciężkich przestępstw”. Jak przekazuje strona www.presenttruthmn.com ogłoszony został na piśmie oficjalny wyrok stwierdzający, że pastor Pastor Youcef Nadarkhani zosatnie powieszony za przestępstwo apostazji. Rzecznik służby Present Truth Ministries, Jason DeMars, mówi:

„Mamy 20 dni na odwołanie się od tego wyroku i adwokat Youcef’a podjął obecnie proces odwoławczy”.

DeMars informuje w e-mailu przekazanym ASSIST News Service, że jest wiele potrzeb modlitewnych jeśli chodzi o cała sprawę:

„Proszę módlcie się o Youcef’a, aby Bóg dał mu w tej godzinie pokój i siłę, aby Bóg działał na jego korzyść, i aby został uwolniony! Módlcie się również o jego żonę i dzieci, jest to dla nich skrajnie trudna sytuacja. Ufamy, że nasz wielki Pan da jej pokój, który pochodzi tylko od Prawdziwego Pocieszyciela. Módlcie się o kościół w Iranie, aby stał zdecydowanie, aby ich wiara nie została wzruszona, lecz aby trwali skupieni na Chrystusie. Módlcie się również o o urzędników odpowiedzialnych za tą sprawę w Iranie, aby ich serca zostały zmienione, aby mogli przeżyć zbawienie w Jezusie Chrystusie”.

DeMars kończy: „Bracia i siostry, jest to krytycznie ważne, abyśmy wstawiali się nieustannie na rzecz naszego brata Youcef’a. Ufam, że, tak jak Pan będzie prowadził indywidualnie każdego z nas, Youcef będzie przynoszony przed Pana stale w modlitwie i poście. ‘Wiele może usilna modlitwa sprawiedliwego’” (Jk 5:16).”

DeMars, wzywając chrześcijan na całym świecie, aby modlili się o pastora Youcef’a, cytuje również Branhama, który powiedział: „Modlitwa zmienia stan rzeczy, modlitwa jest najpotężniejszym narzędziem, jakie kiedykolwiek dostało się w ręce ludzkich istot. Ani atomowa, ani wodorowa bomba nie jest tak potężna jak modlitwa”.

Michael Ireland, Główny korespondent ASSIST News Service
tłum. poznajpana.pl

Zobacz również

Wyburzanie kościoła

Indie: aresztowano pastora i członków kościoła

Wcześnie rano 9 marca na polecenie lokalnych władz zniszczono kościół w mieście Chelur w stanie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

chrzescijanin zaprasza