Forum Współpracy Kobiet Aliansu Ewangelicznego w RP

Crikvenica to malownicze, piękne i pełne uroku miasteczko położone na wzgórzu schodzącym wprost do Adriatyku. Właśnie tam odbyła się konferencja dla kobiet zaangażowanych w służbę, zorganizowana przez organizację Hope for Europe (Nadzieja dla Europy), która za cel postawiła sobie działania niosące nadzieję, jaką my chrześcijanie mamy w Jezusie Chrystusie, dla mieszkańców naszego kontynentu.

W wykładach i warsztatach uczestniczyły kobiety z 25 krajów Europy. To nie jest tylko jakaś liczba, która dobrze wygląda w statystyce. Widzę ich oczy, uśmiech, zatroskanie, łzy, radość – to kobiety, których wiara i oddanie zmieniają rzeczywistość w miejscach, w których służą.

Nie w każdym europejskim państwie bycie chrześcijanką jest łatwe i proste, o czym zbyt często zapominamy, żyjąc w kraju, w którym możemy swobodnie przyznawać się do przyjaźni z Jezusem.

W trakcie konferencji przedstawicielki każdego kraju miały możliwość zaprezentowania swego kraju (my dzielnie reprezentowałyśmy Polskę), omówienia sytuacji kościoła a także sytuacji kobiet, przedstawienia próśb modlitewnych.

Całość relacji znajduje się na stronie:
www.aliansewangeliczny.pl/artykul.php?l=60&r=artyk – Aliansu Ewangelicznego w Polsce

Zobacz również

Konferencja z udziałem Steve’a i Kathy Gray 7-9.06.2013

Drogi Pastorze, Bracie i Siostro w Chrystusie! Służenie Bogu jest wyróżnieniem, ale wiąże się często …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

chrześcijanin zaprasza