Finansowanie działań instytucji wyznaniowych…

„Finansowanie działań instytucji wyznaniowych z FUNDUSZY UNII EUROPEJSKIEJ”, Warszawa, 11 – 12 stycznia 2008 r. Europejskiego Centrum Komunikacji i Kultury w Warszawie – Falenicy Szkolenie dotyczy pozyskiwania środków z www.funduszestrukturalne.gov.pl/NSS/programy/krajowe/pokl/ – Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, czyli przeznaczonych na finansowanie warsztatów, szkoleń, kursów, konferencji itp. (projekty nieinwestycyjne).

W związku z przyznaniem Polsce przez Unię Europejską kwoty ok. 85,6 mld euro na lata 2007-2013 Kościoły i inne związki wyznaniowe, kościelne osoby prawne oraz innego rodzaju organizacje pozarządowe o podobnym charakterze stoją przed wielką szansą wykorzystania środków z Funduszy Strukturalnych na realizację projektów społecznych i inwestycyjnych. Jak dotąd fakty wykazały, że Kościoły (zwłaszcza mniejszościowe) nie wykorzystały dostatecznie okazji na pozyskanie środków unijnych w latach 2004-2006.

Pierwsze nasze szkolenie dotyczące pozyskiwania funduszy unijnych przez kościoły, związki wyznaniowe i inne organizacje, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, dlatego też Fundacja Kultury Chrześcijańskiej ma zaszczyt poinformować, że w dniach 11-12 stycznia 2008 roku odbędzie się kolejna edycja konferencji szkoleniowej pt. „Finansowanie działań instytucji wyznaniowych z funduszy Unii Europejskiej”.

Więcej na stronie http://www.fundacja-kultury.eu

Zobacz również

Konferencja z udziałem Steve’a i Kathy Gray 7-9.06.2013

Drogi Pastorze, Bracie i Siostro w Chrystusie! Służenie Bogu jest wyróżnieniem, ale wiąże się często …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

chrześcijanin zaprasza