Główna / konferencje / Konferencja przebudzeniowa z Dougiem Rowlandem

Konferencja przebudzeniowa z Dougiem Rowlandem

Organizatorzy zapraszają na Ogólnopolską Konferencję Przebudzeniową w Warszawie i Pabianicach. 11-15.11.2010. Głoszący: Doug Rowland – ewangelista związany ze służbą Rodney’a Howarda- Browne’a – (River Church w Tampie na Florydzie – www.revival.com). Konferencje ewangelizacyjne Doug’a Rowlanda w Ameryce Południowej gromadzą setki tysięcy ludzi. Jego służbie towarzyszą znaki i cuda Bożej mocy.

Więcej informacji o jego służbie na stronie: www.graceandglory.net.
Doug Rowland głosił ostatnio w Polsce podczas kwietniowej konferencji z Rodneyem Howardem-Brownem w Warszawie.

Program konferencji:

11-13 listopada (czw.-sob.) godzina 18:00
Kościół Chrześcijański „Nowe Życie”
Hotel LORD (sala Witrażowa)
Aleja Krakowska 218, Warszawa

14 listopada (niedziela)
– godz. 10:30
Chrześcijański Kościół „Dobra Nowina” – Pabianice
ul. Bagatela 12 (parter) / koło centrum handlowego „Echo”
www.dobra-nowina.eu

– godz. 17:00
Chrześcijański Kościół „Zwycięstwo” – ul. Tuwima 28 w Łodzi (biurowiec PKP, sala konferencyjna 1 piętro).

15 listopada (pon.) godz 18:00
Chrześcijański Kościół „Dobra Nowina” – Pabianice
ul. Bagatela 12 (parter) / koło centrum handlowego „Echo”

Wstęp wolny, bez rejestracji.
ZAPRASZAMY !

Zobacz również

Konferencja z udziałem Steve’a i Kathy Gray 7-9.06.2013

Drogi Pastorze, Bracie i Siostro w Chrystusie! Służenie Bogu jest wyróżnieniem, ale wiąże się często …

4 komentarze

 1. Ktoś nas w Polsce, nauczył organizowac konferencję, zapraszać wspaniałych, wyśmienitych wykładowców, kaznodziei (ciekawe większość z USA, a gdzie Polacy?), muzyków (najlepiej TGD) i co? To ma być recepta na przebudzenie kościoła? Nie wierzę. Drodzy organizatorzy! Pytam się po co Nam ta konferencja? Przebudzeniowa -co chcemy budzić? Kościół… Skoro Jezus jest głową kościoła, to chcemy obudzić Jezusa? Myślicie, że zasnął? Wybaczcie moje uszczypliwości, ale zreflektujmy się. Od 20 lat wolnej Polski pojawia sie pełno takich konferencji, ale nie widzę spodziewanych owoców. Coś tu nie gra. Nie powielajmy utartych wzorców na oślep. Konferencja ogólnopolska. Dlaczego? Żeby frekwencja dopisała? Oj, oj… Duch św. jest twórczy. Tam gdzie sie pojawia tam dzieją się rzeczy różnorakie i niepowtarzalne. On potrzebuje przemiany naszego umysłu. Sposobu myślenia o Nim, o bliźnim i o sobie. Potrzebuje naszy decyzji, odwagi i wiary. Druga rzecz. Co z tego, że mamy gorące konferencje, kiedy mamy obok zimne nabożeństwa? Zacznijmy walczyć o nasze coniedzielne spotkania. O naszych pastorów i kaznodziei. O nauczycieli szkółek niedzielnych, zwłaszcza tych od gimnazjalitów. Zacznijmy walczyć o grupy domowe, młodzieżowe. Niech się rowijają twórczo. Niech odkrywają powołanie i pasję dla Pana. ITD Wierzę, że to jest jedna z prawowitych dróg kościoła. W moim zborze zaczynam o to walczyć w modlitwie przed Panem i działanich z wierzącymi. I co? Lokomotywa ruszyła. Uff… jak gorąco. Puff jak gorąco… Pozdrawiam czytelników w Im. Jezusa. Radujcie się! Pan jest.

 2. Jezus nie śpi, ale śpi wielu wierzących i liderów w naszych kościołach!
  Chodzi o to, aby wierzący, liderzy, pastorzy wyszli z obrębu murów swoich zborów i wyszli do ludzi. Nie jesteśmy posłani po to żeby „grzać ławy kościelne”. Jesteśmy posłani do świata, więc nie czekajmy aż świat przyjdzie do nas. Jezus głosił w synagogach i na ulicach, uzdrawiał, uwalniał od demonów, wskrzeszał z martwych. Takie same znaki mają towarzyszyć uczniom Jezusa
  ( Mk.16:15-17; Jan 14:12). Jak na razie trudno dostrzec w naszych miastach i wioskach takich, którzy są posłuszni temu Słowu.
  Nie jest więc ważne czy przyjeżdża do nas Amerykanin czy Eskimos. Ważne jest to, że Ewangelia jest głoszona i, że jest szansa na przebudzenie się świadomości kim jesteśmy w Chrystusie i do czego jesteśmy powołani.
  Z słów Jezusa wynika, że mamy iść „na cały świat” a nie trzymać się kurczowo swojego terytorium.
  Przyjmijmy więc z wdzięcznością tych, którzy ponoszą trudy i koszty dalekich podróży i głoszą Słowo poza swoimi krajami. Takie są zasady misji! Nie bądźmy aroganccy mówiąc: „sami sobie poradzimy”. Jeden misjonarz i jedna więcej konferencja więcej na pewno Polsce nie zaszkodzi!

 3. Chcialabym napisac tylko odnosnie owocow.
  Staram sie uczestniczyc w niektorych konferencjach organizowanych przez rozne koscioly w Polsce. Nie moge powiedziec, ze takie spotkania sa zbedne czy szkodliwe. Po kazdej konferencji moj umysl jest przemieniany, Duch Swiety mnie dotyka i zmienia. Z kazdej konferencji cos wynioslam wiec nie rozumiem argumentow, ktore mowia przeciwko organizwaniu tego typu spotkan.

 4. Krotko do Andrzeja:
  Jesli konferencja ma miec charakter
  PRZEBUDZENIOWY, to warto poswiecic troche czasu i dowiedziec sie co to znaczy! Zachecam do przestudiowania historii charyzmatycznego chrzescijanstwa i dowiedzenia sie czym byly i czym charakteryzowaly sie tzw. Wielkie Przebudzenia .Piszesz Bracie, ze cos nie gra…Obowiazkiem slugi bozego jest pzrekazanie Slowa ! Jednak on nie jest odpowiedzialny za to , co ludzie zrobia z tym Slowem! Czy przyjma je, czy zlekcewaza je, to decyzja ktora musi podjac kazdy sluchajacy je.
  Ozeasza 4,6 „Lud moj ginie ,gdyz brak mu poznania;(…)”
  Uczmy sie od tych ,ktorzy wiedza wiecej, doswiadczyli wiecej.
  .Ameryka,mhmm…..rodziny od pokolen chrzescijanskie,To owoc Wielkich Przbudzen!
  Uczmy sie i korzystajmy dopoki jest czas i szansa!
  Polecam te konferencje,zachecam do udzialu w niej calym sercem!
  Nie znam organizatorow,ale znam ewangeliste Douga,wiec jesli pragniesz ,aby Twoje zycie sie zmienilo, nie zwlekaj bracie, na nic nie zwazaj, nie krec nosem!.Przyjdz , zabierz ze soba rodzine, znajomych , braci i siostry i odbierz WSZYSTKO TO CO PAN MA DLA TWOJEGO ZYCIA !
  JESLI BOG POSYLA SWEGO SLUGE< Z PEWNOSCIA MA WIELE PRZEZ NIEGO DO ZAOFEROWANIA ! Z Bogiem !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *