Chiny: Najnowsze wieści od pastora Johna Cao

W niedawno wysłanym liście z więzienia pastor John Cao przekazał, że jest zdrowy, a jego ciśnienie krwi jest w normie. Tęskni za rodziną i przyjaciółmi, a jednocześnie nie przestaje zanosić do Boga próśb o zdrowie, pokój i wiarę innych i przekazuje pozdrowienia.

John Cao

Pastor Cao był zaangażowany w pomoc dzieciom na granicy Chin i Mjanmy. W 2017 r .został aresztowany za „zorganizowanie nielegalnego przekraczania granicy”. Jego żona i synowie przebywają w USA. Matka pastora próbowała go odwiedzić w więzieniu, ale ze względu na ograniczenia z powodu pandemii, jest to obecnie niemożliwe.

Prosimy o dalsze modlitwy za Johna Cao i jego rodzinę. Niech otrzyma fizyczne, emocjonalne i duchowe siły, potrzebne w więzieniu. Prośmy Pana, aby chronił Johna i przez Ducha Świętego, usłużył mu jako Pomocnik i Pocieszyciel. Wstawiajmy się także za przeciwnikami pastora Cao. Niech ich serca zostaną oświecone prawdą Bożego Słowa, aby mogli zobaczyć swoje grzechy i odpowiedzieć na Chrystusową miłość i zbawienie.

Źródło: ChinaAid

za Głos Prześladowanych Chrześcijan

Zobacz również

Kolumbia: Pastorzy martwią się o życie swoje i członków kościołów

W grudniu ubiegłego roku mieszkańcy kolumbijskiego nadmorskiego miasta Buenaventura byli świadkami najbardziej brutalnej przemocy, jaka …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

chrześcijanin zaprasza