Azja: W mocy Pana

Dwustu wspieranych przez GFA misjonarzy i pastorów zebrało się na konferencji pastorskiej w południowej Azji w maju 2011 roku. Kilku liderów GFA zachęcało i motywowało uczestników do służby dla Pana. Podczas konferencji obecni modlili się za przełom na polu misyjnym.

Na zakończenie konferencji niektórzy misjonarze uświadomili sobie , że dotychczas wykonywali swoją służbę własnymi siłami. Poprzez kazania i nauki głoszone podczas konferencji dostrzegli jak usługiwać i w pełni poddać się działaniu Ducha Świętego, od którego zależy powodzenie całej posługi. Teraz są jeszcze bardziej zdeterminowani aby być bardziej efektywnymi podczas dzielenia się miłością Bożą.

Proszę módlmy się za misjonarzy wspieranych przez GFA aby docierali do jeszcze nie zdobytych rejonów południowej Azji. Prośmy aby Bóg nadal używał ich jako swoich instrumentów , oraz aby misjonarze ciągle wzrastali w siłę.

Źródło- GFA
Tłum. Eliza Tarka

Zobacz również

Wietnam: Pastor zwolniony po czterech latach więzienia

18 września Komisja ds. Międzynarodowej Wolności Religijnej w Stanach Zjednoczonych (USCIRF) poinformowała, że pastor A. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

chrześcijanin zaprasza