Główna / inf. wydawnicze / Armie Aniołów – Tim Sheets

Armie Aniołów – Tim Sheets

Od wydawcy książki: Temat aniołów cieszy się dużym zainteresowaniem na świecie. Popkultura przykłada wielką wagę do tych niewidzialnych istot, prawie że ubóstwiając je.

Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się: „Co robią aniołowie i jaki wpływ na ciebie mają podejmowane przez nich działania”? Autor, Tim Sheets przedstawia objawienie oparte na Biblii, połączone z osobistymi doświadczeniami, i zaprasza cię do doświadczenia niewidzialnego świata potężnych niebiańskich wojowników.

Dowiedz się, w jaki sposób aniołowie:
· walczą w duchowej rzeczywistości poprzez udzielanie pomocy, zapewnianie ochrony i przynoszenie uwolnienia
· współpracują z chrześcijanami w przeobrażaniu całych regionów
· ponadnaturalnie współdziałają z zanoszonymi przez ciebie modlitwami do Boga w celu uwolnienia niebiańskich odpowiedzi, aby mógł nastąpić przełom w twoim życiu.

Począwszy od Księgi Rodzaju po Objawienie w Piśmie Świętym możemy przeczytać o różnych spotkaniach z aniołami. Jakub, Daniel, Maria, Jan, a także sam Pan Jezus – oni wszyscy doświadczyli pomocy lub wizytacji anielskiej. Aniołowie są kimś więcej niż niewidzialnymi strażnikami Niebios – są potężnymi wojownikami, których zleceniem jest przezwyciężanie mocy ciemności.

Autor: Tim Sheets
Wydanie: I, 2017
Oprawa: miękka
Liczba stron: 236
Format: 14 x 21 cm
Wydawca: Wydawnictwo Koinonia

P.S. Książka może wzbudzić kontrowersję u wnikliwych czytelników Biblii. Autor pozwolił sobie na uzupełnienie pewnych prawd wynikających z Pisma Świętego o swoje interpretacje. Nie jest to pozycja dla wszystkich. Zalecamy ostrożność przy jej czytaniu.

Zobacz również

Słownik nauczania Jezusa oraz tematów czterech Ewangelii

Słownik nauczania Jezusa oraz tematów czterech Ewangelii

Słownik nauczania Jezusa oraz tematów czterech Ewangelii współtworzy oraz wydatnie rozwija jeden z najistotniejszych nurtów …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *