Armie Aniołów – Tim Sheets

Od wydawcy książki: Temat aniołów cieszy się dużym zainteresowaniem na świecie. Popkultura przykłada wielką wagę do tych niewidzialnych istot, prawie że ubóstwiając je.

Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się: „Co robią aniołowie i jaki wpływ na ciebie mają podejmowane przez nich działania”? Autor, Tim Sheets przedstawia objawienie oparte na Biblii, połączone z osobistymi doświadczeniami, i zaprasza cię do doświadczenia niewidzialnego świata potężnych niebiańskich wojowników.

Dowiedz się, w jaki sposób aniołowie:
· walczą w duchowej rzeczywistości poprzez udzielanie pomocy, zapewnianie ochrony i przynoszenie uwolnienia
· współpracują z chrześcijanami w przeobrażaniu całych regionów
· ponadnaturalnie współdziałają z zanoszonymi przez ciebie modlitwami do Boga w celu uwolnienia niebiańskich odpowiedzi, aby mógł nastąpić przełom w twoim życiu.

Począwszy od Księgi Rodzaju po Objawienie w Piśmie Świętym możemy przeczytać o różnych spotkaniach z aniołami. Jakub, Daniel, Maria, Jan, a także sam Pan Jezus – oni wszyscy doświadczyli pomocy lub wizytacji anielskiej. Aniołowie są kimś więcej niż niewidzialnymi strażnikami Niebios – są potężnymi wojownikami, których zleceniem jest przezwyciężanie mocy ciemności.

Autor: Tim Sheets
Wydanie: I, 2017
Oprawa: miękka
Liczba stron: 236
Format: 14 x 21 cm
Wydawca: Wydawnictwo Koinonia

P.S. Książka może wzbudzić kontrowersję u wnikliwych czytelników Biblii. Autor pozwolił sobie na uzupełnienie pewnych prawd wynikających z Pisma Świętego o swoje interpretacje. Nie jest to pozycja dla wszystkich. Zalecamy ostrożność przy jej czytaniu.

Zobacz również

kalendarzyk 2019-2020

Kalendarzyk dwuletni

Elegancki dwuletni Kalendarzyk „Naszych Inspiracji” na lata 2019-2020 zachęci Cię, by twórczo i z radością …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

chrzescijanin zaprasza